WZROST 17% YTY
KANAŁU DISNEY CHANNEL

Kanał Disney Channel rozpoczął rok z bardzo dobrymi wynikami. W samym styczniu osiągnął udział na poziomie 2,33% wśród dziewczynek w wieku od 7 do 12 lat. Z kolei w drugim półroczu 2019, udział stacji w tej samej grupie wyniósł 3,8%, co stanowi aż o 17% więcej niż w analogicznym okresie w roku poprzednim!

W zbliżających się miesiącach, kanał nie zwalnia tempa i proponuje młodym widzom premiery uwielbianych przez nich seriali!

BIA

40. NOWYCH ODCINKÓW JUŻ OD 9. MARCA

PREMIERY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17:30

Serial opowiada historię grupy nastolatków, którzy odkrywają, dzielą się i rozwijają swoje talenty w miejscu o nazwie Fundom. To tam bohaterowie mogą się spotkać, a także tworzyć i wyrażać sztukę w pełnym zabawy i nieformalnym środowisku. Razem z przyjaciółmi, Bia wyrusza po nowe przygody, zakochuje się, uczy się jak przezwyciężać przeszkody oraz odkrywa jak ważna jest radość z życia.

Jest to produkcja, posiadająca bardzo wysoki indeks dopasowania do docelowej grupy kanału tj. dziewczynek w przedziale wiekowym od 7 do 12 lat (AFF = 200 W7-12).

OBÓZ KIKIWAKA

4. SEZON OD 23. MARCA

PREMIERY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17:00

To serial komediowy, opowiadający historię Lou Hockhauser, która dostosowuje się do nowych obowiązków dyrektora obozu ze swoim zwykłym entuzjazmem. Lou jest podekscytowana ponownym spotkaniem z powracającymi obozowiczami, w tym jej małym kuzynem Finnem oraz obozowiczami Destiny i Matteo. Trzej „weterani” chętnie wracają, a na najbliższym obozie każdy z nich dorośnie i dowie się o sobie więcej.

Serial osiąga bardzo dobre wyniki w grupie dziewczynek w przedziale wiekowym 7-12 (SHR = 4,6% W7-12), będąc jednocześnie doskonale do niej dopasowanym (AFF = 196 W7-12). Serial ten jest spin-offem popularnego show „Jessie”.

Dane: NAM, 06:00-20:59, H2 2019 vs. H2 2018, SHR%, AFF vs. A4-12 DayParts, SHR%, AFF vs. A4-12 Programmes