WYRUSZ W PODRÓŻ Z TRAVEL CHANNEL!

Travel Channel zabiera widzów w podróże, w najodleglejsze i najbardziej egzotyczne rejony Ziemi, ukazując piękno dzikiej natury. Przedstawia niesamowite historie ludzi, którzy podróżując realizują swoje marzenia i pasje. Prezentuje unikalne podejście do podróżowania oraz zachęca do rodzinnych wyjazdów i wypoczynku w urokliwych miejscach. Jednocześnie intryguje widzów pokazując najoryginalniejsze potrawy z różnych zakątków świata.

Kanał Travel Channel stale zachwyca naszych widzów, na co wskazują bardzo dobre wskaźniki oglądalności. W kwietniu, podróżnicza oferta programowa Travel Channel trafiła do ponad 5,4 mln widzów, co przełożyło się na udziały w grupie kobiet w wieku 25-54 z zarobkami powyżej 5000 pln równe 0,2% SHR oraz AFF=201. Stacja cieszy się dużym dopasowaniem do jakościowych i zróżnicowanych grup kobiecych, przykładowo w grupie kobiet w wieku 30-59 Top Management indeks dopasowania wynosi AFF=277, a w grupie kobiet w wieku 25-59 z miast AFF=216.

W czerwcu zapraszamy widzów Travel Channel na wiele zachwycających i inspirujących premier polskiej produkcji. Odwiedzimy niezwykłe zakątki naszego kraju z Aleksandrą Kutz, zobaczymy jak Przemysław Kossakowski radzi sobie w nieoczywistych sytuacjach, poznamy ludzi, którzy poświęcają się dla dobra innych oraz odkryjemy świat filmowych produkcji z Rafałem Zawieruchą.

„OLA W TRASIE. NA WAKACJACH”

Prowadząca program Aleksandra Kutz sprawdzi jak wypoczywają Polacy. Odwiedzi ciekawe i niezwykłe zakątki naszego kraju. Ola zagości na dłużej nad Bałtykiem, by sprawdzić, czy łatwo złowić na kutrze idealną rybę, jak śpi się w przyczepie kampingowej i ile czasu zajmuje ratownikom WOPR uratowanie tonącego w morzu. Mobilki na CB radiu podpowiedzą Oli, gdzie jest najlepsza smażalnia w Darłówku. Prowadząca wybierze się także na szlak turystyczny i spróbuje nurkowania. Emisja: od poniedziałku, 1 czerwca, godz. 16:50.

„KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE”

Czy można się rozczarować na niebiańskiej plaży? Przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Czy Berlin można przenieść do Londynu? W tych nieoczywistych sytuacjach będzie się musiał odnaleźć Przemek Kossakowski. Emisja: od wtorku, 2 czerwca, godz. 21:30.

„DLA SIEBIE, DLA ŚWIATA”

Pasja, zaangażowanie, nieustępliwość, konsekwencja. To cechy tych, którzy potrafią rzucić wygodne życie w Polsce, by zrobić coś niezwykłego - dla siebie, dla świata... W tej dokumentalnej serii poznamy inspirujące historie ludzi, którzy na krótko lub na dłużej zostawili swój kraj, pracę, czasami rodzinę, poświęcili swój czas, a nawet prywatny majątek, aby pomagać potrzebującym. Będziemy towarzyszyć im w ich pracy, poznamy społeczności, którym pomagają. Dowiemy się, jak mieszkają i żyją z dala od domu. Emisja: od piątku, 12 czerwca, godz. 20:50.

„EUROPA FILMOWA”

Aktor Rafał Zawierucha wyrusza w podróż po Europie śladami największych europejskich i światowych dzieł filmowych, pokazując miejsca, gdzie kręcono do nich zdjęcia. W programie zobaczymy jak świat realny zamienia się w filmową iluzję. Goście Rafała zdradzą widzom tajniki swojej pracy na planach największych filmowych produkcji. W Paryżu Rafał spotka się z Anne Seibel, nominowaną do Oscara scenografką „O północy w Paryżu” oraz Gillem Castera - kierownikiem produkcji hollywoodzkiego hitu „Incepcja”. W Rzymie, na Piazza del Popolo, porozmawia ze scenografem „Zakochanych w Rzymie”. Emisja: od czwartku, 18 czerwca, godz. 20:55.

To nie koniec naszych podróży. Od poniedziałku do piątku o godzinie 16:50 zabierzemy widzów w wyjątkowe miejsca w Polsce. Każdego dnia odwiedzimy inny zakątek kraju. Zwiedź z nami świat, nie wstając z kanapy!

W czerwcowej ramówce kanału Travel Channel nie zabraknie również premierowych, zagranicznych formatów takich jak: „Piękna i wyżerka” (emisja od 06.06 godz. 10:50), ósmy już sezon programu z niesamowitym Andrew Zimmern „Dziwaczne potrawy smakowite miasta” (emisja od 06.06 godz. 11:20) oraz „Zarobić na ruderach w Texasie” (emisja od 07.06 godz. 8:20).

Dane: NAM. 01-30.04.2020, SHR% W25-54 INC 5000+, AFF W30-59 Top Management, W25-59 C50K+ vs A 16-49; COV 01-30.04.2020, A4+.