NOWOŚCI I KONTYNUACJE PROGRAMÓW W DISCOVERY LIFE!

Discovery Life to kanał poświęcony szeroko pojętemu zdrowiu, medycynie i spektakularnym odkryciom w tej dziedzinie. W programach przedstawia sylwetki i osiągnięcia lekarzy dokonujących medycznych cudów, pokazuje gadżety ułatwiające życie, rozwiewa mity dotyczące zdrowia oraz dostarcza niepodważalnych faktów. To inspirujący kanał, tworzony z myślą o ludziach, którym zależy na świadomym życiu i zdrowiu.

Czerwiec w Discovery Life to mnóstwo nowości programowych nie tylko polskich, ale i zagranicznych formatów rozrywkowo-poradnikowych. W nadchodzącym miesiącu widzowie stacji będą mogli podpatrzeć porady dotyczące zdrowego stylu życia, które zobaczymy w „Lady Fit”, a także uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań z zakresu dbania o urodę w „Klinice urody”. Nie zabraknie formatów pełnych inspiracji, m.in. kultowego już programu modowego pt. „Sablewskiej sposób na modę”, czy wyjątkowych metamorfoz w programie „Druga twarz”. Widzowie będą mieli także okazję podejrzeć często uciekające od ideału nianie w programie „Idealna niania”. Na antenie pojawi się również kilka nowości zagranicznych: „Mali ludzi wielka rodzina”,  „Plan zbrodni” i „Medium z Long Island”, a także wiele lubianych kontynuacji polskich produkcji o zdrowiu, życiu i urodzie, m.in.: „Cegiełka zdrowia”, „Schudnij jak ja”, „Życie bez wstydu”, „Sekrety lekarzy”, czy „Oblicza prostytucji”.

LADY FIT

W programie Kasia Kępka i Szymon Gaś obalą kilka ciekawych mitów dotyczących ćwiczeń fitness i najczęściej popełnianych błędów. Poznamy też różne alternatywy ćwiczeń i dowiemy się, jakie dają one efekty. Widzowie programu znajdą w nim również strefę relaksu - spa, saunę, masaże i inne przyjemności.

Emisja: od 25.06 godz. 07:50

 

KLINIKA URODY

Każda pora roku jest dobra, żeby zadbać o urodę. W programie pokażemy najnowocześniejsze metody usuwania przebarwień i blizn potrądzikowych, zabiegi na cellulit i wypełnianie zmarszczek. Specjaliści pomogą bohaterkom zadbać o zdrowe zęby i o lśniące, gęste włosy. Będziemy walczyć z opadającymi powiekami, operować halluksy i wypełniać pośladki. Nie boimy się poruszać także wstydliwych tematów, takich jak nietrzymanie moczu, czy zabiegi modelowania narządów intymnych.

Emisja: od 27.06 godz. 10:20

 

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ

W swoim atelier gościła już niemal setkę osób. Wysłuchała wielu wzruszających historii, rozwiała życiowe wątpliwości i znalazła lek na miłosne rozterki. Nie szczędziła mocnych słów i nie raz stosowała radykalne metody. Wszystko po to, aby pomóc Polkom i Polakom odnaleźć zatraconą niegdyś wiarę w siebie. Maja Sablewska po raz kolejny udowodni, że moda jest dla każdego, ale co najważniejsze: „zaczyna się pod ubraniem".

Emisja: od 01.06 godz. 12:50

 

DRUGA TWARZ

Karolina Gilon w roli prowadzącej będzie pomagała ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Bohaterami serii będą osoby, które swoim wizerunkiem wywołują wzburzenie otoczenia. Bohaterowie programu otrzymają tytułową „drugą twarz”. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i „tunelami” – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają inaczej i nie mieszczą się w ogólnie przyjętym kanonie? Karolinę Gilon w programie wspomogą: Marcin Tyszka, Łukasz Urbański, Malwina Wędzikowska, Mariusz "Demon" Dzwonek i kultowy krakowski barman Jacek Jenczewski "Kaka".

Emisja: od 01.06 godz. 22:05

 

IDEALNA NIANIA

Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo... Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko... Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w programie „Idealna niania". Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer.

Emisja: od 09.06 godz. 12:05

 

Widzowie nieustannie będą mieli również okazje podpatrywać życie osób zza granicy w programach takich jak: „Usunąć wspomnienia”, „Nowa płeć, nowe życie”, „Moje paranoje”, „Kilogramy zbędnej skóry”, „Salon ostatniej szansy”, „Obcy wewnątrz nas” oraz „Nie do uwierzenia!”

Od początku tego roku kanał Discovery Life poprawił swój ubiegłoroczny wynik oglądalności w grupie kobiet w wieku 16-49 aż o 35%, osiągając SHR=0,1% oraz wysoki stopień dopasowania AFF=149. Ponadto w tym roku kanał średnio dociera do ponad 3,6 mln widzów miesięcznie!

Dane: NAM, DayParts, 01.01-19.05.2019 & 01.01-19.05.2020, SHR% W16-49; 01.01-19.05.2020, AFF W16-49 vs A16-49; COV 01.01-19.05.2020, A4+.