WP - Sierpniowe nowości i powroty!

Pasmo dla kobiet, Niedziela, od 22.07

Niedzielne przedpołudnie uświetnią dwie premierowe pozycje skierowane do kobiet.

„I tak się pobierzemy”, 11.00

Jak powiedzieć swojej rodzinie, że chcę wziąć ślub z osobą tej samej płci? Jak wyperswadować bliskim, że ślub z Żydem nie jest niczym złym? Trzy pary - wszystkie szaleńczo w sobie zakochane - postanawiają pobrać się mimo zdecydowanego sprzeciwu rodziny i przyjaciół. Czy będą potrafili przezwyciężyć uprzedzenia wynikające z różnic rasowych, religijnych, klasowych, czy odmiennych preferencji seksualnych? W ciągu ośmiu odcinków pary planują swoje śluby, w tym czasie starają się także zbliżyć do siebie podzielonych bliskich. Czy przetrwają do wesela? Czy na uroczystości pojawią się ich rodziny i przyjaciele?


„Z teściową do ślubu”, 10.00

Zorganizować ślub samemu, czy powierzyć to swojej matce? Matce, a może teściowej? Jedno jest pewne – takie przygotowania nie będą przebiegały bez komplikacji. Do spięć będzie dochodziło dosłownie na każdym kroku!


„Dzieci, które zabijają”, Poniedziałek – Wtorek, 21.00, od 23.07

Czy moje dziecko jest zdolne do zabójstwa? Co może skłonić nieletnich do popełniania przestępstw? Seria oparta na faktach i analizach materiałów policyjnych. Jest próbą stworzenia profilu dzieci, które popełniły zbrodnie. Co skłania je do takich czynów? Nienawiść, chęć wstąpienia do gangu czy problemy w rodzinie? Każdy przypadek z serii ujawnia motywacje nieletnich bohaterów i metody popełnienia zbrodni.

 

Maraton „Ucha prezesa” – Sobota, od 28.07, od 14.00 do 16.00

Ucho Prezesa na bis, na życzenie widzów! Tylko w Telewizji WP! Zaczynamy od 3. sezonu. „Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcja dla Showmax stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Wśród obsady spotkamy również znane twarze polskiej plejady gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Cezarego  Pazurę, Agnieszkę Pilaszewską i Cezarego Żaka. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle.


Pasmo filmowe - Piątki o 20.00, Soboty o 22.00

Niezmiennie, w piątkowe i sobotnie wieczory zapraszamy do Telewizji WP po porządną dawkę filmowych emocji!

Pozycja obowiązkowa, czyli Robert de Niro, w filmie „Co jest grane” zagra zdesperowanego producenta  filmowego, który stawia czoła problemom w życiu osobistym i zawodowym. U jego boku niezawodni Bruce Willis i Sean Penn.
Polecamy również łapiący za serce, dramat historyczny „Dzieci z Jedwabnego Szlaku” - historia upamiętniająca dzieje dzieci osieroconych w Chinach w wyniku wojny z Japonią. Te i wiele innych propozycji, jak „Na linii”, „Poszukiwana Sarah P.”, „Szkolne porachunki”, których nie można przegapić!

Telewizja WP jest dostępna w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: UPC (158/116), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

Bogata i interesująca oferta programowa sprawia, że wyróżniamy się wśród naszej konkurencji. Oferta Telewizji WP to przede wszystkim: lifestyle, rozrywka, docutainment i filmy.