WIOSNA ZA PASEM, POWITAJMY JĄ
Z TVN TURBO

Już w najbliższy weekend 26 - 27 lutego, startuje wiosenna ramówka kanału TVN Turbo. Jak co sezon stacja przygotowała dla swoich widzów szereg interesujących propozycji. Eksperci kanału przetestują i zweryfikują nowości na rynku motoryzacyjnym, podpowiedzą jak wybrać odpowiednie auto, nie zabraknie także nowości technologicznych oraz informacji  motoryzacyjnych z Polski i ze świata.

Raport Technologiczny 14
Od soboty, 26 lutego o godz. 10:20

Program prowadzony przez Łukasza Sychowicza to cotygodniowa porcja najciekawszych informacji o nowych urządzeniach, pomysłach i prototypach – w nowej serii ponownie prześledzimy naukowe odkrycia i ocenimy pionierskie technologie. Sprawdzimy, jak dzięki nowym wynalazkom zmienia się świat wokół nas. Raport technologiczny zakończył serię jesienną bardzo dobrymi wynikami. W grupie mężczyzn z miast średni udział wyniósł 1,6%.

Niedzielny poranek o godz. 9:20 przywita widzów TVN Turbo czwartą serią programu  Najlepsze premiery motoryzacyjne.

W programie eksperci TVN Turbo, wśród nich m.in.: Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk, Przemek Szafrański, Grzegorz Duda oraz ranking najważniejszych premier motoryzacyjnych. Osiemdziesiąt cztery samochody zostaną poddane ocenie najlepszych ekspertów TVN Turbo. Rynek codziennie zasypywany jest motoryzacyjnymi nowościami - w naszym subiektywnym rankingu pokażemy najbardziej ekscytujące premiery ostatnich miesięcy oraz modele, które dopiero czekają na oficjalny debiut. To jedyna produkcja, w której Dacia może wyprzedzić Porsche, a Ferrari przegrać z Hyundaiem. Program może pochwalić się 1,5% udziałem za serię jesienną, w grupie mężczyzn z miast.

Kolejną propozycją na niedzielę jest Zakup kontrolowany 33, już o godz. 10:20 widzowie będą mogli spotkać się z Adamem Kornackim.

Poszukiwanie właściwego samochodu może ciągnąć się niczym skomplikowane śledztwo - w gąszczu ofert wiele tropów okazuje się fałszywych, deklaracje sprzedawców nie wytrzymują konfrontacji z faktami, na wierzch wypływają kolejne dokumenty, a bezwypadkowe okazje nie są tym, czym się wydają. Na szczęście jest człowiek, który wraz ze swoją ekipą motoryzacyjnych detektywów pomaga doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału - Adam Kornacki już po raz trzydziesty trzeci zaprasza do programu, w którym pomoże widzom w wyborze wymarzonego auta. Program niezmiennie ogląda się bardzo dobrze, średni udział w grupie mężczyzn to 2,3%.

101 gadżetów motoryzacyjnych 4
Premiera 27 lutego o godz. 11:40

Program poprowadzi 14-krotny Mistrz Polski w wyścigach i rajdach samochodowych. Z wykształcenia, zawodu i zamiłowania mechanik. Grzegorz Duda ponownie zainspiruje wszystkich fanów gadżetów motoryzacyjnych. Jak co sezon wyłuska z dostępnych na rynku produktów kilka perełek, którym warto się przyjrzeć. Doradzi nie tylko jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także jak zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. O zaufaniu do programu świadczą wyniki serii jesiennej, gdzie średni udział wyniósł 2,8%.

Kolejną propozycją będą Wojny samochodowe 13
Premiera 27 lutego o godz. 12:15

Przemysław Szafrański i Paweł Miszta to dwaj handlarze, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i humorem - doskonale bawią się motoryzacją, ubijając przy tym zyskowne interesy! W każdym odcinku obydwaj otrzymują ten sam budżet i wolną rękę w kwestii jego rozdysponowania - zadaniem prowadzących jest kupić, odremontować i sprzedać dowolne auto tak, by jak najwięcej na nim zarobić. Niezmiennie przyciągają przed ekran rzeszę fanów, a co za tym idzie, wyniki programu mówią same za siebie - 3,6% udziału w grupie mężczyzn z miast.

Automaniak 25
Premiera 27 lutego godz. 13:15

Najdłużej emitowany program motoryzacyjny, który ugruntował swoją pozycję wśród fanów. Wszystko za sprawą prowadzących Adama Kornackiego, Patryka Mikiciuka i Łukasza Bąka - ich pasja i niezaspokojona ciekawość przyciągają widzów przed telewizory. We współczesnej motoryzacji starają się odnaleźć pojazdy, które nie zostały stworzone jedynie w oparciu o odpowiednią kalkulację budżetu, ale także po to, by dostarczyć swoim użytkownikom wielu ekscytujących emocji. Niestandardowe testy, rzetelne oceny, mnóstwo ciekawostek i fachowych porad. Program uzyskał 4,5% udziału w grupie mężczyzn z miast za sezon jesień 2021.

Ostatnią weekendową propozycją jest program Mobilni Mechanicy 3
Premiera od 27 lutego o godz. 14:00

„Mobilni mechanicy” po raz kolejny wyruszą w drogę, by ratować z opresji kierowców, których pojazdy uległy awarii. Jeśli myśleliście, że na polskich drogach widzieliście już wszystko, to znaczy, że nie obejrzeliście jeszcze nowych odcinków programu.  Ludzie ci są w stanie naprawić samochód w praktycznie każdych warunkach - niezależnie od tego, czy przyjdzie im pracować na drodze szybkiego ruchu, środku ronda czy polnej dróżce pośrodku niczego. Udział programu to 1,5% w grupie mężczyzn z miast.

DANE: NAM, SHR%, 31.08 – 18.12.2021, M16-49 c50k+, odcinki premierowe.