Borkoś gościem specjalnym programu „Zakup kontrolowany”

Już w najbliższą niedzielę „Zakup kontrolowany” odwiedzi Marcin Borkowski. Znany ratownik-wolontariusz, który w ubiegłym roku doznał poważnego urazu na skuterze niosąc pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych, po kilkunastu miesiącach intensywnej rehabilitacji wraca na prostą. W gościnnym odcinku programu, Borkoś i ekspert motoryzacyjny – Adam Kornacki wybiorą się na poszukiwania idealnego samochodu. Adam zmierzy się z nie lada wyzwaniem by sprostać oczekiwaniom gościa, ponieważ znalezione auto ma pełnić rolę ambulansu na drogach.

Korzystając z eksperckiej wiedzy ratownika, w odcinku zostanie poruszony temat bezpieczeństwa na drodze – widzowie programu dowiedzą się jak prawidłowo skompletować oraz gdzie przechowywać apteczkę samochodową. Premiera odcinka już w niedzielę 8 maja o godzinie 10:40!

Wiosenny sezon „Zakupu kontrolowanego” w TVN Turbo osiąga rewelacyjne wyniki oglądalności wśród męskiej części widowni – udział w rynku na poziomie SHR=3,2% (M16-49 EDU HIGH) oraz SHR=3,0% (M16-49 INC 3500+). 

Dane: NAM, 27.02-01.05.2022, Premieres, Programmes, SHR% M16-49 EDU HIGH, M16-49 INC3500+, dane z OOH