WIOSNA NA ANTENIE TELEWIZJI METRO

W nadchodzącym sezonie stacja postanowiła zadbać o jeszcze większą dawkę premier filmowych oraz wydarzeń sportowych. Nie zabraknie także porywających serii dokumentalnych oraz seriali.

Jedną z kultowych propozycji kanału jest wieczorne pasmo serialowe - Metro Retro. W poniedziałki, środy, czwartki oraz piątki o godzinie 21:30 miłośnicy serialu Columbo, mogą śledzić losy tytułowego bohatera, który pracując w wydziale zabójstw w Los Angeles, rozwiązuje kryminalne zagadki. 

Od kwietnia pasmo będzie emitowane od wtorku do piątku o godzinie 21:30. 

Pasmo serialowe Metro Retro w ostatnim półroczu wygenerowało imponujące wyniki. Średni udział w grupie dojrzałych mężczyzn (wiek 40-59 lat) z miast wyniósł 1,3%, w grupie mężczyzn odpowiedzialnych za decyzje zakupowe 0,91% a w grupie mężczyzn z miast równy był 0,51%.

Oprócz serialu Columbo kanał Metro wyemituje także premierowy sezon „Fanów Czterech Kółek”, „Patrol na A1” oraz fascynujący dokument „Instrukcja długowieczności”, w którym prowadzący Timothy Caulfield rzuca światło na coraz bardziej kontrowersyjne zabiegi, diety i terapie, stosowane przez tych, którzy chcą żyć wiecznie i dobrze wyglądać przez cały czas. 

Stacja nie zapomina także o fanach sportu. Tym razem skupi się m.in. na sympatykach motoryzacji. To dla nich wyemitowane zostaną wyścigi w Formule E. Kanał pokaże  wybrane transmisje z całego świata – m.in. z Londynu, Monako, Nowego Yorku, czy Dżakarty.

DANE: NAM, SHR%, M16-49 c50k+, M40-59 c50k+, M responsible for purchase, 01.09.2021- 28.02.2022.