WIOSENNE ZMIANY W RBL.TV

W ramówce rbl.tv od marca nastąpiły istotne zmiany – popularne interaktywne pasmo „Gra o tron” zostało przesunięte z godz. 17:00 na 20:00, pojawiło się więcej tematycznych zestawień „25”, a noc przestała należeć wyłącznie do rodzimego hip-hopu.

„Gra o tron” to pasmo, do którego widzowie rbl.tv przyzwyczajeni są od dawna, od marca ich ulubione klipy emitowane będą między godz. 20:00 a 21:00. Formuła pozostaje niezmienna – o tym, jaki utwór zostanie zagrany jako następny w kolejności zdecydować może każdy, wysyłając SMS z numerem przypisanym do danego klipu.

Cieszące się dużą popularnością „25-tki” pojawiać się będą częściej – jedenaście, a nie, jak do tej pory, sześć razy w tygodniu. Natomiast nocą (od północy do 6:00) w rbl.tv emitowane będą utwory reprezentujące różne gatunki polskiej muzyki – znika tym samym pasmo stricte hip-hopowe, istniejące w tym miejscu od kilku miesięcy.

Zasadniczą część ramówki rbl.tv wypełnia pasmo „Hit Me”, w którym pojawiają się najnowsze przeboje oraz największe hity XXI wieku.