NOWE GWIAZDY, PROGRAMY I TYLKO POLSKA MUZYKA - WIOSNĄ W  TV.DISCO!

TV.DISCO będzie grało wyłącznie polskie hity! Disco polo, muzyka biesiadna  oraz polski dance na antenie kanału!

Michał Gielniak, gwiazda disco polo twarzą stacji. „Koncert Życzeń” ze Sławkiem i Nikolą Świerzyńskimi w nowej odsłonie!

Wiosenna odsłona TV.DISCO to wyłącznie polska muzyka. Stacja będzie serwować to, co Polacy znają kochają i często sami śpiewają na imprezach oraz nowości, które mają szansę zawładnąć polskimi dyskotekami. Playlistę wypełnią: disco polo i polski dance. Oczywiście na antenie pojawią się zarówno nieśmiertelne klasyki, aktualne przeboje, muzyka biesiadna jak i nowości należące do wszystkich wcześniej wspomnianych gatunków.

Obok takich gwiazd jak Sławomir i Nikola Świerzyńscy, w TV.DISCO zaistnieje jako prowadzący kolejny popularny artysta disco polo  - Michał Gielniak. Znany z takich hitów jak „19 miał lat” lub „Moja droga ja Cię kocham”czy „Buzi buzi”, posiadacz multiplatynowej płyty w swojej kolekcji, poprowadzi nowy program - „Weekendowy Relax”, który ruszy na antenie 15 marca. Gospodarz programu będzie zapraszał gwiazdy muzyki disco polo i dance. Oprócz rozmów z artystami, widzowie zobaczą teledyski do najnowszych hitów w weekendowej liście przebojów oraz dowiedzą się co nowego słychać w świecie disco. W każdym wydaniu Michał Gielniak przygotuje niespodziankę muzyczną, czyli znane szlagiery w  wykonaniu unplugged z gościem programu.

Od poniedziałku do piątku czeka na widzów nowe zestawienie najlepszych polskich kawałków disco polo i tanecznych hitów.  “Disco Polo Lista” to 20 topowych utworów walczących o najwyższe miejsce w każdy powszedni dzień tygodnia, o godzinie 10.00. Poranne zestawienie poprowadzą Paulina Koziejowska oraz powracająca na antenę Sylwia Lewandowska, dobrze znana wszystkim wielbicielom muzyki disco polo z duetu Sylwia i Tomek, który wylansował hit “Na sianie”.

23 marca rusza nowa, studyjna odsłona „Koncertu Życzeń”, prowadzonego przez Sławomira i Nikolę Świerzyńskich. Zmieniona formuła z pewnością zainteresuje widzów różnorodnością tematów oraz gości, których planują zaprosić do studia artyści Bayer Full. Prowadzący przybliżą wiele nieodkrytych dotąd muzycznych szlaków w naszym kraju. Jak wyrażają siebie poprzez muzykę mniejszości narodowe, różne społeczności lokalne, grupy zawodowe? Jakie rytmy królują w poszczególnych regionach Polski? Tego wszystkiego dowiedzą się widzowie TV.DISCO. A późną wiosną Sławek i Nikola Świerzyńscy wybiorą się w daleką podróż życia, z której szczegółową relację zdadzą widzom w swoim programie.

W związku z nową playlistą i muzyczną zawartością na antenie TV.DISCO, w marcu startują dwa nowe pasma: „Disco Polo Hity” z najlepszymi teledyskami polskich artystów dance’owych, takich jak Tomek Niecik, czy zespoły Weekend, D-bomb lub Jorrgus oraz  „Przeboje Disco Polo” z najbardziej lubianymi, ponadczasowymi numerami disco polo, wykonywanymi np. przez Shazzę, Top One, Michał Gielniaka czy Bayer Full oraz wschodzące gwiazdy tego nurtu.