WIOSENNE PREMIERY W TVN STYLE!

Wiosna w TVN Style rozkwitła w pełni już 8 marca! Oznacza to dla widzów wiele atrakcyjnych nowości, w tym m.in. „Pary młode ponad miarę” uwielbianej Izabeli Janachowskiej (SHR=1,9%, AFF=284), „Ludzie, którzy zmieniają świat” Magdy Mołek (SHR%=3,1%, AFF=383) a wkrótce także nowy, konsumencki format „Cała prawda” z debiutującą na antenie dziennikarką radiową, Karoliną Głowacką oraz program „Discovery dla Ziemi”, w którym Martyna Wojciechowska stanie się dla widzów przewodniczką po najważniejszych zagadnieniach związanych z ekologicznymi problemami naszej planety. W wiosennej ramówce nie mogło zabraknąć formatów pełnych pasji, modowych oraz inspirujących rozmów, które są szczególnie atrakcyjne dla miejskiej, kobiecej widowni: „Związki z modą” (SHR%=2,2%, AFF=251), „Warsztaty świata – Orska w Peru” (SHR%=2,3%, AFF=310), „W roli głównej” i „Na czasie” (SHR=5,8%, AFF=450). Bardzo mocne wyniki formatów otwierających wiosenną ramówkę zapewniły stacji bardzo wysokie wyniki w grupie dorosłych, miejskich kobietudział w oglądalności TVN Style w tych dniach to aż 1,9% (wzrost aż o 81% Y/Y).

To nie koniec - wkrótce start nowych odcinków „Ach, ten ślub!”, „Dieta czy cud?” i „Pani Gadżet”. I wiele nowości!

Już w piątek 20 marca o godz. 14:55 zapraszamy widzów na „Bez tabu. Epidemia próchnicy”, nowy odcinek dokumentalnej serii, prowadzonej przez Agatę Młynarską, w którym przybliży widzom ten ignorowany i bagatelizowany temat. Eksperci alarmują, że blisko 90% młodych osób ma zmiany próchnicze w zębach a próchnica to choroba całego organizmu. Sepsa, zapalenie mięśnia sercowego czy opon mózgowych to tylko niektóre z możliwych powikłań po nieleczonej chorobie. W odcinku poznamy 18-latka, który nie myje zębów od dwóch lat oraz czterolatkę wybierającą się pierwszy raz do dentysty; przedstawimy historie dzieci i punkt widzenia ich rodziców oraz ekspertów.

W niedzielę 29 marca o godz. 14:30 w programie „Śluby świata: Turcja” nasi widzowie razem z Anną Szlęzak będą mieli okazję zobaczyć jak wyglądają zaślubiny w Turcji. Prowadząca, ekspertka od relacji damsko-męskich weźmie udział w przygotowaniach do ślubu, porozmawia z rodzinami młodej pary oraz weźmie udział w tradycyjnej „nocy henny” – spotkaniu, na które wstęp mają tylko kobiety. Jak wygląda sama ceremonia i tureckie wesele? Przekonacie się już niebawem antenie TVN Style!

„CAŁA PRAWDA”

SOBOTA, OD 4 KWIETNIA, GODZ. 17:00

W kwietniu na antenie TVN Style zadebiutuje nowy, konsumencki program, w którym Karolina Głowacka dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, razem z ekspertami z danej dziedziny, obali internetowe mity i pozwoli nam poznać prawdę. Aktualnie żyjemy w czasach chaosu informacyjnego oraz przekonań i lęków powtarzanych z pokolenia na pokolenie, nikt nie jest w stanie zliczyć wątpliwych internetowych teorii i rad. Czy kranówka jest lepsza od wody źródlanej? Dlaczego sterylnie nie zawsze znaczy zdrowo i czy wszystkich zarazków należy się bać? Co jest prawdą?

„JAPONIA NA TALERZU”

NIEDZIELA, 12 KWIETNIA, GODZ. 19:30

Sekrety – tym razem azjatyckiej kuchni odkryje przed widzami mieszkająca w Japonii modelka, Alexa Łuczak. W nowym programie przedstawimy widzom cały wachlarz japońskich propozycji kulinarnych - skromne bary w zaułkach miasta, największy w kraju bazar rybny, lokale najlepszych mistrzów sushi oraz najbardziej eleganckie tokijskie restauracje! Prowadząca poszuka oryginalnych lokalnych smaków ale również drugiego kulinarnego oblicza Japonii, pełnego tradycji i niezwykłych rytuałów. Zapraszamy w smakowitą podróż na drugi koniec świata!

„DISCOVERY DLA ZIEMI”

ŚRODA, 22 KWIETNIA, GODZ. 23:10

Zachodzące zmiany klimatyczne, wymieranie zwierząt oraz pogłębiająca się dewastacja środowiska naturalnego sprawiają, że coraz więcej ludzi dostrzega widmo katastrofy. Program „Discovery dla Ziemi” będzie serią, która zarówno uświadomi widzom skalę ekologicznych problemów, jak i wskaże konkretne działania mogące oddalić groźbę katastrofy. Martyna Wojciechowska, stanie się przewodniczką widzów po najważniejszych zagadnieniach związanych z kondycją i przyszłością naszej planety. Opowie widzom o największych ekologicznych bolączkach: globalnym ociepleniu, ginących gatunkach, zanieczyszczeniu powietrza, braku czystej wody pitnej, plastiku i toksycznych odpadach, w tym elektrośmieciach. Głównym celem kolejnych odcinków stanie się wskazywanie widzom konkretnych, codziennych wyborów, które realnie wspomogą kondycję Ziemi.

W kwietniowej ramówce zagoszczą także ksiądz Kazimierz Sowa („Święte miejsca. Jerozolima”, 11 kwietnia), z którym odkryjemy największe tajemnice dotyczące zwyczajów religijnych żydów, chrześcijan oraz muzułmanów, odwiedzimy miejsca kultu każdej religii, a także wybierzemy się na pobliskie bazary oraz Justyna Adamczyk („Ambasady luksusu”, 12 kwietnia), dzięki której wyruszymy w świat najbardziej luksusowych miejsc na świecie i przeżyjemy niezapomnianą przygodę w tropikach.

Gotowi na wiosnę w TVN Style?

Dane: NAM; Programmes (premiery+powtórki), 08-10.03.2020, SHR% W16-49 C50+; AFF W16-49 C50+ vs A16-49. Dayparts, 8-10.03. 2019 & 8-10.03.2020, SHR % W 16-49 c50+.