DZIEŃ (WYJĄTKOWYCH) KOBIET! NIEDZIELA PREMIER W TVN STYLE.

Programy TVN Style współtworzone są przez kobiety dla kobiet. Każdy dzień powinien być niezwykły i magiczny, chcemy by ten jeden – 8 marca, stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. W tę szczególną niedzielę zapraszamy na aż trzy kobiece premiery w TVN Style.

Nikt nie potrafi rozmawiać i słuchać tak, jak Magda Mołek. Dziennikarka, zadając niebanalne pytania, potrafi odkrywać fascynujące ludzkie historie. Teraz poszuka ich także poza pierwszymi stronami gazet. Prezenterka wyrusza w Polskę, by poznać zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy dzięki swojej pomysłowości, ciężkiej pracy oraz silnej woli, zmienili nie tylko swoje życie, ale też otaczającą ich rzeczywistość. Wspaniałe osoby są wśród nas, pierwszą z nich w nowym programie TVN Style „Ludzie, którzy zmieniają świat” poznamy już 8 marca o 14:30.

Jurorka Top Model, producentka i choreografka pokazów mody Katarzyna Sokołowska oraz projektantka Ranita Sobańska dzięki swojej wytrwałości, pasji oraz pracy odnoszą ogromne sukcesy w swoich dziedzinach. Teraz, w nowym programie TVN Style „Projekt na sukces” dadzą szansę innym. Pokażą, jak funkcjonuje rynek i pomogą stawiać na nim pierwsze kroki osobom marzącym o własnej firmie czy biznesie. Dwie silne kobiety nie tylko ocenią pomysły początkujących przedsiębiorców, ale także dadzą wartościowe wskazówki, jak dalej je rozwinąć. Emisja programu już w niedzielę o 17:00.

O 18:00 niedzielę premier w TVN Style zakończy nowy format Anny Orskiej. Projektantka biżuterii inspiracji szuka w codziennym życiu ludzi na całym świecie. Znajomość tradycji z najdalszych zakątków świata pozwala na tworzenie oryginalnych wzorów. W poszukiwaniu inspiracji do swych ostatnich kolekcji udała się do Katmandu, Wietnamu czy Meksyku. Tym razem, w programie „Warsztaty świata – Orska w Peru” zabierze widzów do indiańskiej wioski w Dolinie Inków.

Niedzielne premiery nowych programów TVN Style poprzedzą inauguracyjne odcinki nowych sezonów znanych i uwielbianych formatów. O 11:00 razem z Kingą Zawodnik w nowym odcinku programu „Dieta czy cud?” wspólnie poszukamy idealnych sposobów na odchudzanie, ciekawych gadżetów oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Kinga razem z ekspertami zajmie się „cudownymi" specyfikami odchudzającymi, które często mogą zagrozić naszemu zdrowiu.

O 12:30 stylistka gwiazd Kasia Baran ponownie sprawdzi poczucie estetyki, a także wyczucie mody u mężczyzn. W programie „Związki z modą” odważne kobiety wystawią swoją cierpliwość na próbę i zaproszą do garderoby swoich partnerów, by pozwolić im wybrać stylizację na ważne wydarzenie. Mężczyźni mają szeroki wybór strojów i mogą wykazać się kreatywnością, by trafić w gust partnerki. Wszystko pod okiem ekspertki, która oceni dobór ubrań oraz prostymi wskazówkami poprawi efekt finalny. Z taką stylistką każda kobieta poczuje się wyjątkowa!

Wyjątkowy dzień mają przed sobą uczestniczki oraz uczestnicy nowego programu Izabeli Janachowskiej „Pary młode ponad miarę”. Tancerka od lat pomagała Polkom dobrać idealne suknie ślubne, teraz w przygotowaniach przed ważnym dniem pomoże również ich partnerom. Janachowska udowodni, że każdy – bez względu na wzrost, wagę czy wiek, przy odpowiednim stroju może wyglądać niesamowicie. Pierwsza para zrozumie to już w najbliższą niedzielę o 13:30.