WIOSENNA DAWKA HUMORU Z COMEDY CENTRAL POLSKA

W lutym kanał Comedy Central Polska osiągnął dzienny zasięg na poziomie 1.87%, co przełożyło się na dotarcie do ponad 330 tysięcy widzów. Do najlepiej oglądanych formatów należały “Teoria wielkiego podrywu”, “Przyjaciele” oraz “Młody Sheldon”.

Jeszcze w marcu, stacja Comedy Central Polska przygotowała maratony z ulubionymi bohaterami widzów. W sobotę, 28 marca seria z kultowymi „Przyjaciółmi”. Jest to jeden z najpopularniejszych seriali w historii, opowiadający o życiu szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Z kolei dla fanów zabawnego Sheldona Coopera, niedzielny maraton z “Teorią wielkiego podrywu”.

W kwietniowej ramówce, na widzów Comedy Central Polska czekają nowości. Już 6 kwietnia premiera serialu “Pełniejsza chata”, który jest kontynuacją znanego formatu z lat 80. i 90. - “Pełna chata”. Serial koncentruje się wokół wdowy D.J. Tanner, matki trzech chłopców, która wprowadza się do domu z dzieciństwa. Emisja “Pełniejszej chaty” od poniedziałku do piątku o godz. 21:00. Z kolei dla nocnych marków, na antenie Comedy Central Polska solidna porcja najlepszego polskiego stand-up’u w programie “Comedy Club”.  Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 1:00.