Warner Bros. Discovery odkrywa pierwsze karty na 100 dni do igrzysk olimpijskich w Paryżu

Za dokładnie 100 dni w Paryżu rozpocznie się największe sportowe wydarzenie świata! Każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 dostępny będzie w Polsce w serwisie Max. TVN WBD pokaże transmisje najważniejszych wydarzeń w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz w kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosporcie 4K, dostępnych u niektórych operatorów.

W trakcie Igrzysk Olimpijskich Paris 2024, które rozpoczną się już za 100 dni, widzowie platform i kanałów Warner Bros. Discovery przeniosą się do stolicy Francji, aby w pełni przeżywać największe sportowe wydarzenie świata. Główne studia WBD zlokalizowane będą na dachu Hotel Raphael, z którego rozciąga się widok na słynne zabytki Paryża – Wieżę Eiffla i Łuk Triumfalny. W tym miejscu zbudowane zostaną cztery studia, z których korzystać będą zespoły z Polski, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, Włoch i Niemiec, a także trzy dodatkowe pozycje reporterskie. 

17 kwietnia to kluczowy moment na drodze do igrzysk olimpijskich. Od tej chwili aż do końca igrzysk na kanałach i platformach WBD dostępne będzie ponad 5000 godzin transmisji z czego aż 3800 godzin podczas igrzysk w Paryżu! Warner Bros. Discovery to Home of the Olympics w Europie, a serwis Max będzie jedynym miejscem, w którym widzowie będą mogli obejrzeć każdy moment igrzysk. Aż 1800 godzin będzie dostępne z polskim komentarzem w serwisie Max, w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2, kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 oraz w Eurosporcie 4K, które będą dostępne u niektórych operatorów.

Na właśnie uruchomionej nowej stronie olimpijskiej Eurosportu relacjonowane będą przygotowania sportowców, wydarzenia poprzedzające igrzyska oraz rywalizacja o medale olimpijskie.

W najbliższych tygodniach na antenach Eurosportu pojawiać się będę programy o tematyce olimpijskiej: Power of Olympics, The Olympians, Chasing Glory i Paris: La Vie Sportive. Eurosport pokaże także serię Sports Made Simple, w której Królik Bugs odkryje przed widzami tajniki sztafety 4x100 m, tenisa, breakdance’u, siatkówki i gimnastyki.

– Właśnie rozpoczęło się końcowe odliczanie do igrzysk olimpijskich w Paryżu! Dziś wkraczamy w lato pełne sportu, wypełnione transmisjami, nowymi produkcjami i sportowymi historiami. Wykorzystamy cały potencjał grupy, w tym kanałów informacyjnych i rozrywkowych, aby pokazać, jak pisze się historia sportu – podkreślił Scott Young, SVP Content, Production and Business Operations w Warner Bros. Discovery Sports Europe.