WALENTYNKI Z ROMANCE TV

Luty to bez wątpienia najbardziej romantyczny miesiąc roku, właśnie dlatego z okazji Walentynek stacja Romance TV przygotowała dla swoich widzów wyjątkowy wieczór filmowy z ekranizacjami niezwykle popularnych romansów autorstwa Rosamunde Pilcher.

„Rosamunde Pilcher: Synowe”, czyli o tym, że każdy z nas ma swój plan na życie

14 luty, godz. 18:05

Historia apodyktycznej matki, która chce kierować życiem swoich dzieci. Lynette Dawson, pragnąc spełnić ostatnie życzenie swego zmarłego męża, zakłada w jego imieniu fundację. Ku zaskoczeniu synów, powierza im zarządzanie rodzinnym przedsięwzięciem. Kobieta chce, aby w rodzinny projekt zaangażowały się także jej obie synowa i narzeczona. Niestety jej działania doprowadzają do licznych spięć w rodzinie, a nawet zerwania zaręczyn . Czy Lynette w końcu zmieni swój stosunek do dzieci? I czy synowi uda się odzyskać narzeczoną?

Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek“

14 luty, godz. 20:55 (cz. 1), godz. 22:55 (cz. 2)

Premiera w polskiej telewizji. Dwuczęściowy film „Tylko jeden pocałunek” opowiada losy małżeństwa Valentine i Nicholasa. Valentine, autorka popularnych poradników dla kobiet, symbol perfekcyjnej matki i pani domu, dowiaduje się, że mąż chce się z nią rozwieźć. Kobieta dopiero teraz uświadamia sobie, że w ciągu ostatnich lat bardzo zaniedbywała rodzinę, zbyt intensywnie poświęcając się pracy zawodowej. Teraz zrobi wszystko, by odzyskać zaufanie swoich dzieci. Pomóc ma jej wywiad, którego udziela. Jednak artykuł okazuje się dla niej gwoździem do trumny – nie dość, że oczernia ją jako matkę, to niszczy jej reputację wśród fanów. Wydawnictwo dla którego pracowała rozwiązuje z nią umowę. Przytłoczona sytuacją Valentine, podejmuje walkę nie tylko o rodzinę, ale całą karierę…