AUTENTYCZNI BOHATEROWIE NA KANALE NAT GEO PEOPLE

Trudno o lepszą miarę społeczeństwa niż stosunek do słabszych i potrzebujących. Dlatego kanał Nat Geo People tak często pokazuje ludzi, przez pryzmat ich relacji ze zwierzętami. Chore czy ranne zwierzę nie zawsze może liczyć na czyjąkolwiek pomoc. Na szczęście są tacy ludzie jak dr Michelle Oakley. Jej życiową misją jest ratowanie zwierzaków w potrzebie. Nat Geo People zabierze widzów do dzikiego Jukonu.

WETERYNARZ Z POWOŁANIA

PREMIERY W PONIEDZIAŁKI O 18:00

Dr Michelle Oakley nigdy nie spędza dwóch dni w podobny sposób. Nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. W kanadyjskim Jukonie to jedyny weterynarz na przestrzeni setek mil, który jest w stanie przyjąć każdego pacjenta – bez względu na liczbę nóg i wielkość. Zwierzęta domowe? Codzienność. Dzik, rosomak, łoś lub niedźwiedź? Chętnie widziani w gabinecie.

Dr Oakley to weterynarz z powołania. Zrobi wszystko, by zapewnić zwierzętom zdrowie, komfort i bezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę, że obszar, na którym pracuje, mógłby równać się z którymś z europejskich państw – nie jest to łatwe. Widzowie Nat Geo People będą mieli szansę zajrzeć za kulisy jej pracy i z bliska śledzić, jak zmaga się z siłami natury i… niesfornymi pacjentami.

Nat Geo People to kanał telewizyjny pełen inspirujących historii, opowiadanych przez autentycznych, a przy tym niezwykłych bohaterów. Pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokaja ciekawość świata, dostarczając wiele rozrywki i wzruszeń. Kanał w porównaniu do czwartego kwartału w roku 2019, zwiększył udział w grupie ogólnej A16-49 aż o ponad 40%. Stacja jest adresowana przede wszystkim do kobiet (AFF = 422 W30-59 100K+. AFF = 340 W25-59 50K+) i przyciąga głównie widzów z miast (aż 51% widzów to mieszkańcy miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców). Można w nim zobaczyć między innymi takie programy jak: „Megakuchnie”, „Niezwykły dr Pol”, a także odbyć kulinarne podróże po świecie z prowadzącym Davidem Rocco.

Dane: NAM, 06:00-25:59, Q4 2019 vs. Q4 2018, AFF vs. A16-49, SHR%, ADH%, DayParts.