WAKACYJNA PRZYGODA Z ULUBIONYMI BOHATERAMI! PULS 2 ZAPRASZA NA WSPANIAŁE ANIMACJE: „POCAHONTAS”, „SZEREGOWIEC DOLOT”, „KSIĘGA DŻUNGLI”, „ROGATE RANCZO” I WIELE INNYCH!

Lato w PULS 2 to wspaniałe animowane filmy pełnometrażowe nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych! W lipcowe weekendy widzowie będą mogli poznać historię „Pocahontas”, czyli najbardziej znanej Indianki na świecie! Dzięki PULS 2 i animacji „Rogate Ranczo” widzowie poczują namiastkę Dzikiego Zachodu, przeniosą się do tropikalnego lasu wraz z bohaterami „Księgi dżungli”, a także zobaczą perypetie niepozornego gołębia – „Szeregowca Dolota”. Zapowiada się lato pełne przygód!

Nagrodzona Oscarem animacja Walta Disneya „Pocahontas” zostanie wyemitowana na kanale PULS 2 11 lipca. Tytułowa bohaterka jest ciekawą świata córką indiańskiego wodza, a jej plemię od zarania dziejów prowadzi spokojne życie w zgodzie z naturą. Wkrótce na przynależnych do nich terenach pojawiają się angielscy żołnierze, którzy pod wodzą przebiegłego gubernatora chcą podbić Amerykę i zdobyć ogromne pokłady cennego złota. Jeden z członków wyprawy, John Smith, zakochuje się w przepięknej Indiance. Czy miłość będzie w stanie połączyć dwa wrogie światy? Animacja od lat cieszy widzów na całym świecie i niesie ważny przekaz - warto żyć, troszcząc się o naturę.

W lipcu PULS 2 pokaże także dwie części jednej z najzabawniejszych i najbardziej cenionych serii Disneya "Księga dżungli" (12 lipca) oraz „Księga dżungli 2” (19 lipca). Mogwli jako niemowlę zostaje porzucony i znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Kiedy dorasta zaczyna rozumieć, że zwierzęta nie są jego prawdziwą rodziną… Rozpoczyna pełną przygód, nowych znajomości i niebezpieczeństw wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu swoich prawdziwych korzeni. W drugiej części Mogwli będzie musiał wybrać między miłością do dżungli a przywiązaniem do swojej nowej rodziny. Co zwycięży?

25 lipca widzowie będą mogli zobaczyć hitową animację twórców m.in. „Shreka”. „Szeregowiec Dolot” opowiada o najodważniejszej ptasiej brygadzie z czasów II wojny światowej. Franek Dolot to malutkich rozmiarów gołąb, który cechuje się wielkim sercem i ogromną odwagą. Jego marzeniem jest zostanie wielkim bohaterem i dołączenie do Królewskiej Służby Gołębi Pocztowych, która zajmuje się przekazywaniem przez linię wroga wiadomości dla Aliantów. Kiedy dowiaduje się, że elitarna jednostka ogłasza nabór, natychmiast rusza do Londynu. Kiedy przestrzeń powietrzna nad kanałem La Manche zostaje opanowana przez nazistowskie sokoły, Dolot i jego drużyna ruszają w niebezpieczną misję. Sukces misji może zmienić bieg II wojny światowej! Czy niezbyt rozgarnięty gołąb zostanie bohaterem wojennym? Odpowiedź w PULS 2!

Rogate Ranczo” to barwna, przezabawna animacja z przebojowymi scenami akcji i znakomitą muzyką, którą PULS 2 pokaże 18 lipca. Na Dzikim Zachodzie grupka zwierząt wiedzie sielankowe życie na farmie, prowadzonej przez poczciwą Pearl. Do czasu… Chciwy wyrzutek Alameda Slim zamierza przejąć obciążone kredytem hipotecznym ranczo. Nie pójdzie mu jednak tak łatwo! Trzy zdeterminowane krowy, przy pomocy ogiera-karateki i wsparciu reszty mieszkańców zagrody, zamierzają pokrzyżować mu plany. Zwierzęta zaryzykują własną skórę, by schwytać groźnego bandytę i zdobyć wyznaczoną za niego nagrodę.

W lipcowym paśmie PULS KIDS emitowanym na kanale PULS 2 od poniedziałku do piątku od 6:45 do 20:00 ponownie pojawią się seriale animowane z ukochanymi bohaterami! Wśród nich znajdują się takie pozycje jak: „Smerfy”, „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, „Marta mówi”, „Timon i Pumba”, „Pingwiny z Madagaskaru” oraz wiele innych uwielbianych przez dzieci animacji.

Wakacje w PULS 2 to także świetne filmy dla dorosłych. W weekendowym paśmie wyemitowane zostaną kultowe komedie: „Mafia!”, „Różowa Pantera kontratakuje”, „Kapuśniaczek” i wiele innych.