WAKACJE Z GWIAZDAMI W TV PULS, „JESTEM BOGIEM”, „OCALONY”, „ATOMIC BLONDE” ORAZ WIELE INNYCH EMOCJONUJĄCYCH HITOWYCH PRODUKCJI!

Lato w TV Puls zapowiada się naprawdę gorące! W codziennym, lipcowym paśmie filmowym o 20:00 widzowie zobaczą produkcje z udziałem największych gwiazd światowego kina. Wśród nich znajdą się takie tytuły jak: „Atomic Blonde”, „Jestem Bogiem” czy „Ocalony”.

TV Puls 15 lipca zaprasza na premierę thillera sciene-fiction „Jestem Bogiem” z udziałem wielokrotnie nominowanego do Oscara Bradleya Coopera. Co by było, gdyby ludzkie mózgi osiągnęły 100% swojej wydajności? Początkujący pisarz, Eddie Morra (Bradley Cooper), jest nieudacznikiem zarówno w swojej pracy, jak i w życiu uczuciowym. Jego dawny przyjaciel (Johnny Whitworth) proponuje mu zażycie eksperymentalnego leku, który powoduje zwiększenie kreatywności i umiejętności interpersonalnych. Cudowna tabletka całkowicie odmienia życie mężczyzny i sprawia, że odnosi spektakularne sukcesy. Niestety nałóg ma swoją mroczną stronę i tragiczne konsekwencje – Eddie musi zmierzyć się nie tylko z efektami ubocznymi po zażyciu specyfiku, ale także z ludźmi, którzy za wszelką cenę chcą odebrać mu niezwykłą pigułkę.

11 lipca TV Puls proponuje film „Ocalony”, czyli opartą na faktach rekonstrukcję tragicznej próby zneutralizowania jednego z przywódców Al-Kaidy przez herosów z elitarnej jednostki Navy Seals. Po atakach terrorystycznych z 11 września amerykański wywiad wojskowy dociera do informacji, że dowódca talibów – Admad Shad – ukrywa się w odległej wiosce położonej głęboko w górach. Jego pojmanie lub zabicie może odwrócić losy krwawej wojny. Pod dowództwem porucznika Michaela Murphy'ego (Taylor Kitsch) – Marcus Luttrell (Mark Wahlberg), Matt Axelson (Ben Foster) i Danny Dietz (Emile Hirsch) drużyna Navy Seals wyrusza na tajną operację „Czerwone skrzydło”. Na terytorium wroga bardzo szybko udaje im się namierzyć cel, ale wpadają w pułapkę i zostają otoczeni przez dziesiątki talibów. Rozpoczyna się dramatyczna bitwa… Czy któryś z bohaterskich żołnierzy zostanie ocalony?

Kolejną rewelacyjną, wakacyjną propozycją, którą TV Puls pokaże 25 lipca jest niezwykle popularny film „Atomic Blond” z utalentowaną Charlize Theron w roli głównej. Akcja filmu toczy się w 1989 roku, a jego główną bohaterką jest Lorraine Broughton (Charlize Theron) – agentka brytyjskiego wywiadu. Pewnego dnia kobieta zostaje wysłana na niebezpieczną misję w Berlinie, której celem jest zakończenia Zimnej Wojny w Europie środkowo-Wschodniej. „Atomic Blonde” to genialna adaptacja komiksu autorstwa Antonego Johnstona i Sama Harta. Film jest pełen zaskakujących zwrotów akcji i gwarantuje moc wrażeń przed telewizorem. Nie zabraknie również wątków romantycznych i zachwycających efektów specjalnych.

Telewizja Puls i Studio A rozpoczynają w lipcu zdjęcia do 7. sezonu cieszącego się olbrzymią popularnością serialu fabularno-dokumentalnego „Lombard. Życie pod zastaw”. W kolejnej serii w życiu ulubionych bohaterów będzie się dużo działo – o Mariusza (Michał Chorosiński) upomni się jego przeszłość agenta specjalnego. Za to w życiu “domowym” czekają go wreszcie radosne chwile z ukochaną Andżeliką (Dominika Skoczylas) – do czasu, gdy nie powróci Olga (Beata Śliwińska). Lolek (Jerzy Górski), za sprawą źle ulokowanych uczuć, znajdzie się w centrum afery kryminalnej, a Maciek (Maciej Gisman) odkryje nowe, dość specyficzne i niebezpieczne hobby. W życiu Beni (Rita Weinar) i Betona (Dominik Dąbrowski) zapowiada się karuzela wydarzeń – zarówno tych radosnych, jak i dramatycznych. Z kolei właściciel lombardu Kazimierz i jego żona Beata (Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka) zaangażują się w działalność charytatywną, a Ziutek (Henryk Gołębiewski), który prowadzi własną firmę remontową, przyjmie duże zlecenie – jego finał będzie zupełnie inny, niż oczekiwał... Premiera nowych odcinków zapowiedziana jest na jesień, tymczasem Telewizja Puls zaprasza na emisje powtórkowe od poniedziałku do piątku od 18.00, a także na fanpage serialu, gdzie w piątki o 20.00 można oglądać internetowy miniserial „Lombard po godzinach”.

W lipcu Telewizja Puls rozpoczyna także pracę nad kontynuacją serialu „Rodzinny interes” o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W rolach głównych występują m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marta Zgutczyńska, Dariusz Kordek i Marek Krupski. W nowym sezonie nie zabraknie emocjonujących wątków oraz nowych bohaterów. Jednym z nich będzie nowy pracownik salonu „Bella Ella”, kryjący tajemniczą przeszłość. Ela i Jola zmierzą się z małżeńskimi zawirowaniami, również Dawidek i Bronek będą przeżywali miłosne perypetie. Nowe odcinki pojawią się jesienią w Telewizji Puls.