W TVN TURBO WIOSNA ZACZYNA SIĘ 3 MARCA!

Już od 3 marca, w niedzielny poranek TVN Turbo zaprasza na kolejną serię ulubionych programów. W wiosennej ofercie nie zabraknie kultowych pozycji, takich jak Duda kontra Szafrański, Zakup kontrolowany, Automaniak, Wojny samochodowe, Zawodowi handlarze czy Samochód marzeń Adama Klimka. Rad jak zawsze udzielać będą najlepsi eksperci motoryzacyjni w osobach: Adama Kornackiego, Patryka Mikiciuka, Grzegorz Dudy, Adama Klimka czy Przemysława Szafrańskiego.

Stacja nie zapomina o szerszej perspektywie i oprócz swego motoryzacyjnego charakteru, po raz kolejny zaprezentuje także tematykę podróżniczą z perspektywy pozytywnie zakręcanego człowieka, jakim jest Dawid Andres. W kolejnej serii podróży ciężarówką, Dawid zawita na kontynent australijski. Przemierzy wiele dróg aby opowiedzieć o tej odległej i nico egzotycznej dla Europejczyków krainie.

W TVN Turbo mamy także speców od gadżetów i wszystkich niezbędnych drobiazgów, bez których nie da się żyć w męskim świecie. W kolejnym sezonie czwórka prowadzących skonfrontuje się z ciekawostkami  dostępnymi na rynku. Grzegorz Duda zajmie się gadżetami motoryzacyjnymi, Borys Mańkowski weźmie pod lupę urządzenia sportowe, Dawid Andres przetestuje sprzęty związane z turystyką i survival-em, a znany z anteny Eska Rock Dawid Zygmunt zajmie się elektroniką. Jak sobie poradzą? Widzowie będą mieli okazję przekonać się już pod koniec marca.

Stacja oferuje także dawkę najświeższych informacji, relacji z eventów, targów, premier samochodowych oraz wielu innych wydarzeń motoryzacyjnych, technologicznych, z kraju i ze świata. Zaprezentują je jak zawsze Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski w codziennym programie Raport Turbo, na którego premiery zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, przez cały rok.

W portfolio stacji nie zabraknie także kolejnej serii programu Jeździć obserwować, Mobilni mechanicy czy kolejnej odsłony programu Najlepsze… gdzie tym razem zobaczymy Najlepsze sportowe samochody ostatnich lat.

Zapraszamy na wiosnę w TVN Turbo!