Telewizja CTV-DLA CIEBIE podwaja ilość programów i seriali po polsku.

Od stycznia na kanale CTV-DLA CIEBIE programy i seriale po polsku są dostępne codziennie od 8:00 do 24:00. To dwukrotnie więcej niż dotychczas. Nadawca zgodnie   z zapowiedzią zwiększył ilość kontentu po polsku. Od startu telewizji w październiku, polskie pasma nadawane były w tygodniu rano i wieczorem w godzinach 9:00-13:00 oraz 20:00-24:00. W weekendy treści po polsku dostępne były od 10:00-18:00. W pozostałym czasie antenowym kontent był dostępny wyłącznie po ukraińsku. 

Dominik Tzimas, przedstawiciel nadawcy w Polsce: „Nadawca dysponuje olbrzymią biblioteką ponad 1200h programów i seriali, której nie był w stanie zlokalizować na język polski od razu w całości. W planach jest udostępnienie 100% treści w języku polskim, prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Niezależnie od treści po polsku, w każdej chwili widzowie mogą przełączyć się na oryginalny język ukraiński. Jednak ze względu na sprzedaż reklam, naszą główną grupą docelową są Polacy.” 

Dostawcami kontentu są trzej najwięksi ukraińscy nadawcy: 1+1 MEDIA, FILM UA GROUP oraz STARLIGHT MEDIA. Nadawcą telewizji jest UNITED BROADCASTING NETWORK OU, firma zarejestrowana w Estonii działająca na prawach Unii Europejskiej. Kanał posiada międzynarodową koncesję wydaną przez regulatora w Estonii.