„UCIEC OD CYWILIZACJI” Z KANAŁEM NAT GEO PEOPLE

Nat Geo People to kanał z rodziny National Geographic, który gwarantuje widzom dużą dawkę wiedzy i rozrywki na najwyższym poziomie. Bohaterowie przedstawiani w programach są autentyczni i pełni pasji, a ich historie wzruszające i opowiedziane w rzetelny i interesujący sposób. Jest to stacja dla widzów ciekawych świata, chętnych dowiedzieć się więcej o otaczającej ich codzienności, a także pragnących poznać historie z najdalszych zakątków świata.

Najpopularniejsze formaty emitowane na antenie stacji w październiku są uwielbiane w atrakcyjnej, kobiecej grupie widzów z miast:

Uciec od cywilizacji – SHR = 2,6%
Program podąża śladami pięciu członków niewielkiej, ale wciąż rosnącej amerykańskiej subkultury samozwańczych outsiderów, żyjących bez wygód i zbytków w puszczach, na pustyniach, w górach czy na mokradłach w całym kraju. Uwolnieni z więzów napędzanej technologią egzystencji, by przetrwać w naturalnym środowisku są pionierami polegającymi jedynie na swoich umiejętnościach i intuicji. Muszą stawiać czoła powodziom, dzikim zwierzętom, śnieżycom, chmarom komarów, palącym piaskom pustyni czy ulewnym deszczom, żyjąc w imię surowej zasady pozostania w pełni samowystarczalnymi, bez względu na niebezpieczeństwo. Pozostanie wiernymi swoim przekonaniom, napędza ich do życia w stylu dawnych ludzi i przezwyciężania wyzwań, jakie stawia przed nimi natura. Program ten jest bardzo popularny w kobiecej grupie z miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

Dane: NAM, 05.10.2020, 6:00-25:59, SHR%, W16-49 50K+, DayParts