TVN TURBO WIOSNĄ PREZENTUJE NOWY PROGRAM – 101 GADŻETÓW MOTORYZACYJNYCH

101 GADŻETÓW MOTORYZACYJNYCH

W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji. Tej wiosny przygotowaliśmy program, w którym doradzimy nie tylko jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także jak zadbać o nasze bezpieczeństwo i wygodę. 

Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzesiek Duda. W nowym programie zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.

W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity, od kredek korekcyjnych z  TV shopów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

EMISJA: OD 1 MARCA, NIEDZIELA

TOP ODCINEK: 151 787 AMR; 2,9 SHR% (30-03-2020)

Jednak to nie wszystko co przygotował kanał TVN Turbo, wiosną zobaczymy m.in.:

KLIMEK KONTRA DUDA

Pora na kolejny warsztatowy pojedynek dwóch fanatyków motoryzacji!

W najnowszej serii programu Grzegorz Duda rzuci wyzwanie Adamowi Klimkowi. Zaproponuje budowę, niezaprzeczalnie jednego z największych klasyków sportowych w historii, zbudowanego przez Carola Shelby’ego, modelu AC Cobra. Ta sylwetka znana jest wszystkim, dlatego presja wykonania zadania na najwyższym poziomie będzie większa niż zwykle. Czy Adam podejmie rękawice? Jakie pomysły podsunie mechanikom wyobraźnia i czy wszystkie uda im się zrealizować?

Klimek i Duda dysponują tym samym budżetem i czasem na zrealizowanie zadania. Sprawdzimy, który z nich wykaże się większą kreatywnością i doświadczeniem. Zakres działań jest szeroki, od nadwozia, przez zawieszenie i wiele podzespołów, aż po detale wizualne, tapicerkę, zegary czy lakier. Wykonanie dobrej jakościowo repliki wymaga ogromnych nakładów pracy. Kto wykona lepszy projekt? Kto kogo zdetronizuje tym razem i w nagrodę zdobędzie samochód przeciwnika?

EMISJA: OD 15 MARCA, NIEDZIELA

TOP ODCINEK: 109 077 AMR; 2,9 SHR% (23-03-2020)

POMOC DROGOWA 24H

Wypadki drogowe – dla jednych przykre incydenty, których za wszelką cenę starają się uniknąć, dla innych codzienność. 24 godziny na dobę pracownicy pomocy drogowej czekają w gotowości, aby ratować kierowców z opresji. Czasami to „jedynie” niegroźna kolizja, innym razem niebezpieczny wypadek, z tragicznymi konsekwencjami... To nie jest łatwy kawałek chleba. W tym zawodzie wszystko może się wydarzyć. Nienormowany czas pracy, zaskakujące sytuacje drogowe, spora konkurencja i często ludzkie tragedie. W tym fachu niezbędne są cierpliwość, zaradność i stalowe nerwy.

EMISJA: OD 1 MARCA, NIEDZIELA

TOP ODCINEK: 72 866 AMR; 1,3 SHR% (08-03-2020)

SŁUŻBA WIĘZIENNA

„Służba więzienna” to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jak naprawdę wygląda życie za kratami. W drugim sezonie programu zobaczymy rzeczywistość nowych zakładów karnych, z perspektywy pracujących tam funkcjonariuszy. Jak zachować zimną krew? Na jakie próby wystawiani są pracownicy zakładów karnych?

W Czerwonym Borze przyjrzymy się pracy funkcjonariuszy oddziałowych i dowódcy zmiany. Jak radzą sobie, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli? Będziemy mogli podejrzeć także negocjacje więziennego lekarza z więźniem grożącym samookaleczeniem. W zakładzie karnym w Nowym Wiśniczu, położonym na terenie starego klasztoru, pokażemy jak trudnym i wymagającym zajęciem jest praca z więźniami uzależnionymi od alkoholu. Jak dyrektor tej placówki radzi sobie z osadzonymi, próbującymi wykonywać na terenie zakładu karnego zakazane tatuaże?

W Inowrocławiu agresji na spacerniaku nie brakuje. Jak radzą sobie z nią strażnicy? Czy kary dyscyplinarne są wystarczające?

EMISJA: OD 1 MARCA, NIEDZIELA

TOP ODCINEK: 187 168 AMR; 3,2 SHR% (22-03-2020)

WYBURZACZE

W najnowszym sezonie „Wyburzaczy” poznamy zupełnie nowych fachowców i obejrzymy niespotykane dotąd w programie metody wyburzania!

Tomasz Warchała i Edward Lipka, to doświadczeni „Wyburzacze”, którzy będą musieli połączyć siły i dokonać demontażu ogromnej, przemysłowej prasy hydraulicznej. Aby powalić gigantyczną konstrukcję, fachowcy zostaną zmuszeni wykorzystać rzadko używane narzędzie – 60-tonową, olbrzymią, rozhuśtaną kulę, która z sukcesem powinna zmiażdżyć kolejne elementy prasy.

W Łodzi zupełnie nowa ekipa „Wyburzaczy” będzie musiała powalić grożącą zawaleniem zrujnowaną kamienicę. Po raz pierwszy w historii programu pokażemy, jak ogromny dźwig wprowadza maszynę służącą do rozbiórki na teren prac. Koparka będzie musiała wjechać górą, tuż nad dachami zamieszkałych kamienic. Czy ta akcja zakończy się sukcesem?

W Starym Wielisławiu brygada Justyna Suchanka rozpocznie wyburzanie zawalającego się, stuletniego budynku. Obiekt znajduje się zaledwie jeden metr od prywatnego domu. Co wydarzy się podczas powalania najbardziej newralgicznego fragment muru? Jeżeli ściana oderwie się w niekontrolowany sposób, zburzy sąsiednie domostwo...

We Wszemirowie Darek Biżak i jego ekipa podejmą się skomplikowanego demontażu masywnej przemysłowej prasy hydraulicznej. Każdy z jej modułów waży 25 ton. W tym zleceniu nie ma miejsca na błędy!

Nowy sezon programu „Wyburzacze” to również okazja do spotkania ze starymi znajomymi: Krzysztofem Dymkiem, Mariuszem Krukiem oraz ich ekipami. Zobaczymy, jak mierzą się z kolejnymi rozbiórkami, dostarczając widzom wyjątkowych wrażeń.

EMISJA: OD 4 MARCA, ŚRODA

TOP ODCINEK: 107 559 AMR; 2,1 SHR% (22-03-2020)

MEGATRANSPORTY

Zaczynamy nowe przygody z transportem ponadgabarytowym! To już siódmy sezon programu „Megatransporty”.

Tramwaj, domki letniskowe, houseboat, elementy mostów, kotły przemysłowe, czy nawet 40-letnia sosna - aby spełniać swoją rolę, najpierw muszą zostać bezpiecznie przetransportowane do miejsca docelowego. A to nie będzie takie łatwe. Na drodze staną znaki, ronda, roboty drogowe, inni użytkownicy ruchu, linie wysokiego napięcia, wiadukty, a nawet pogoda… Z dużymi gabarytami będziemy podróżować po lokalnych dróżkach, drogach krajowych i autostradach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą.  Czy naszym bohaterom uda się pokonać wszystkie przeszkody? Czy ładunki dotrą na czas i bez żadnych uszkodzeń ? Dowiemy się już wiosną w TVN Turbo.

EMISJA: OD 5 MARCA, CZWARTEK

TOP ODCINEK: 168 481 AMR; 4,2 SHR% (05-03-2020)

DANE: NAM, 01-03-2020 – 30-03-2020, A16-49 AMR, SHR%, 06:00:00 – 25:59:59.