TVN TURBO RUSZA Z KOLEJNYM SEZONEM! 18.02 GALA MMA Strife | 5.03 START WIOSENNEJ RAMÓWKI!

Już 5 marca TVN Turbo rusza z wiosenną ramówką. Na tę okoliczność stacja przygotowała kontynuacje kultowych programów, które gromadzą przed ekranami wierne grono widzów. Wśród gwiazd TVN Turbo na ekranie pojawią się m.in.: Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Dawid Andres, Adam Klimek i wielu innych.

Zanim jednak na dobre powitamy wiosnę, zapraszamy do obejrzenia sportowego wydarzenia, jakim jest  GALA MMA Strife.  Kanał po kilku latach przerwy powraca do relacji ze świata sportów walki. 

Już 18 lutego o godz. 20:00 widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję śledzić starcia i rywalizację czołowych zawodników MMA w Polsce. W walce wieczoru pojawią się Piotr Strus i Kacper Karski. Bezpośrednio przed nimi rękawice skrzyżują Bartłomiej Kopera ora Sanderson Santos. Nie zabraknie także Adama Biegańskiego, Karola Kutyły czy Hugo Deux’a. TVN Turbo to jedyny kanał, który dzięki współpracy z organizacją Strife pokaże zmagania współczesnych gladiatorów bez dodatkowych opłat. 

Sezon jesień 2022 przyniósł świetne wyniki oglądalności. Niedzielne pasmo premierowe wygenerowało średni udział na poziomie 2% w grupie mężczyzn z miast i w grupie mężczyzn zajmujących najwyższe stanowiska oraz 3,5% w grupie mężczyzn z wysokimi zarobkami. Stacja przyciąga widzów nie tylko w godzinach emisji serii premierowych. Również udziały pasma dziennego w godz. 9:00-18:00  pokazują, że kanał radzi sobie świetnie. Średnia dla tego pasma, liczona dla całego tygodnia, wynosi aż 1,6% w grupie rozliczeniowej (mężczyzn z miast). 1,8% wśród mężczyzn z miast zajmujących najwyższe stanowiska oraz 2,5% w gr. mężczyzn z miast z najwyższymi dochodami. 

Ramówka TVN Turbo jak zawsze obfitować będzie w zagadnienia interesujące męskiego widza. Jakie propozycje przygotował kanał na nadchodzący sezon?

Mechanicy - NOWOŚĆ - tytuł roboczy

V8, V10 oraz V12, kto o nich nie marzy?! Które samochody mają wadliwe silniki, których się wystrzegać? Co ile wymienić olej w silniku, a co ile w skrzyni biegów? Jak wygląda remont i odbudowa Oldtimerów? 

Mechanicy znani z mediów społecznościowych odpowiedzą na wszystkie wątpliwości. Poradzą, jak mierzyć się z usterkami, jak je diagnozować. Program dla wszystkich, którzy kochają swoje samochody, nawet kiedy się psują. 

Premiera: kwiecień 2023.

77 samochodów których nie kupicie

Program, w którym eksperci motoryzacyjni oraz zaproszeni do programu goście przedstawią prototypy samochodowe. Pionierskie, ekstrawaganckie, ultranowoczesnei nieszablonowe, autonomiczne, a nawet… latające! Zaskakują innowacyjnymi technologiami, możliwościami, niekiedy także wyglądem. Takie są prototypy motoryzacyjne. W rankingu pojawi się 77 samochodów ostatniej dekady stworzonych, by pokazać wizję przyszłości projektantów i producentów. Każdy z modeli poddany zostanie ocenie ekspertów, w gronie których znajdą się m.in. Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk czy Grzegorz Duda.

Premiera: 5 marzec 2023

Automaniak, seria 26

Najdłużej emitowany program motoryzacyjny, który ugruntował swoją pozycję wśród fanów. Wszystko za sprawą prowadzących Adama Kornackiego, Patryka Mikiciuka i Łukasza Bąka - ich pasja i niezaspokojona ciekawość przyciągają widzów przed telewizory. We współczesnej motoryzacji starają się odnaleźć pojazdy, które nie zostały stworzone jedynie w oparciu o odpowiednią kalkulację budżetu, ale także po to, by dostarczyć swoim użytkownikom wielu ekscytujących emocji. Niestandardowe testy, rzetelne oceny, mnóstwo ciekawostek i fachowych porad.

Premiera: 5 marzec 2023

Zakup kontrolowany, seria 35

Prowadzący Adam Kornacki - dziennikarz, rajdowiec, miłośnik motoryzacji. Adam to człowiek, który z TVN Turbo związany jest od samego początku. Współtworzył i prowadzi program od 2005 r. Jako dziennikarz motoryzacyjny o samochodach wie wszystko a swoją wiedzą chętnie dzieli się z widzami. W sezonie wiosennym Adam i jego ekipa po raz kolejny pomogą widzom w wyborze wymarzonego auta. Jednak aby doszło do szczęśliwego finału będą musieli zmierzyć się z mnóstwem ofert, deklaracji sprzedawców, które często mijają się z faktami. Na wierzch wypływają kolejne dokumenty a bezwypadkowe okazje nie są tym czym się wydają.

Premiera: 5 marzec 2023

Wojny samochodowe, seria 15

Paweł Miszta i Przemysław Szafrański to dwaj handlarze, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i humorem - doskonale bawią się motoryzacją, ubijając przy tym zyskowne interesy! W każdym odcinku każdy z nich otrzymuje ten sam budżet i wolną rękę w kwestii jego rozdysponowania - zadaniem prowadzących jest kupić, odremontować i sprzedać dowolne auto tak, by jak najwięcej na nim zarobić.

Premiera: 5 marzec 2023

Zawodowi handlarze, seria 13

Kulisy zawodu handlarzy samochodowych budzą żywe zainteresowanie wśród widzów kanału. Handel samochodami to trudny i wymagający biznes. Ten program to prawdziwe historie właścicieli i pracowników firm handlujących samochodami. Tutaj gra toczy się o prawdziwego klienta i realną kasę. Import i eksport, internetowe ogłoszenia i giełdowe okazje, zagraniczne aukcje i eksploracja krajowego rynku, klienci szukający rozsądnego auta. Pokażemy różne aspekty życia zawodowych handlarzy.

Premiera: 5 marzec 2023

Mobilni mechanicy, seria 5

To nie będzie program o zwykłych mechanikach. Pokażemy specjalistów, którzy poradzą sobie zarówno z dziurawą oponą i rozładowanym akumulatorem, jak i naprawami zdecydowanie większego kalibru.  Mobilne warsztaty ruszają na pomoc zepsutym osobówkom, ciężarówkom oraz wielkim maszynom do zadań specjalnych o każdej porze dnia i nocy. Docierają do miejsc, w których awaria zaskoczyła klientów  – na ruchliwej drodze, autostradzie, na parkingu, pod domem, w Polsce i za granicą. Walczący z presją czasu, warunkami drogowymi i motoryzacyjnymi usterkami mobilni mechanicy są często prawdziwym wybawieniem dla potrzebujących pomocy kierowców. 

Premiera: 5 marzec 2023

Naprawy nie do naprawy, seria 3

Samochody się psują, normalna rzecz. Niektóre awarie można usunąć, wykonując mniej lub bardziej skomplikowane naprawy. Jednak czasem… Gdy usterka staje się poważnym wyzwaniem, z którym nie każdy potrafi sobie poradzić z pomocą przychodzi Adam Klimek. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze te, które zasługują na miano prawdziwego wyzwania. Błędy niewiadomego pochodzenia rozświetlające deskę rozdzielczą? Gasnące bez powodu auto? Błędne diagnozy ciągłe odwiedziny w warsztatach? Dla Adama to nie są problemy, lecz ciekawe zagadki, które należy rozwiązać. 

Premiera:19 marzec 2023

Duda kontra Szafrański, seria 4

Dwóch mechaników, pasjonatów zmagających się z niecodziennym wyzwaniem. Grzegorz Duda i Przemysław Szafrański ponownie staną do emocjonującego starcia, które będzie sprawdzianem ich wyobraźni, kreatywności i umiejętności technicznych. Jedyne ograniczenie, które stoi na ich drodze to budżet. W jaki sposób poradzą sobie z nadchodzącym wyzwaniem? 

Premiera: 2 kwiecień 2023

Ciężarówką przez RPA

Program dla tych, którzy kochają wolność, podróże, odkrywanie nowych możliwości, przestrzeni, ludzi.

Takich, którzy zatrzymują się na chwilę aby potem ruszyć pełną parą i dać się porwać wirowi zdarzeń. 

Podróże Dawida Andresa stanowią ekscytującą mieszankę różnorodności… poza utartymi szlakami, autentycznie i nieturystycznie.

Premiera: marzec- kwiecień 2023

Raport Turbo 

Program o tematyce motoryzacyjnej a w nim: zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą - rajdów, targów, zlotów, premier samochodowych. Raport Turbo codzienna porcja najświeższych informacji dla każdego mężczyzny. Zawsze ciekawie i na bieżąco. W każdą niedzielę, zapraszamy na „Raport Końcowy”, czyli najciekawsze, wyselekcjonowane informacje z całego tygodnia ze świata motoryzacji.

Premiera: codziennie przez cały rok


Dane: NAM, SHR%,  M20-49C50K+, M20-49 INC3500+, M20-49 TOP MANAGEMENT, DAYPARTS 9:00 – 17:00, 1H SPLIT, 4.09-31.12.2022 oraz 9:00 – 18:00, !H SPLIT, 1.07-31.12.2022 z OOH.