TVN TURBO – BARDZO DOBRE WYNIKI STACJI I JESIENNE NOWOŚCI PROGRAMOWE!

Kanał TVN Turbo osiągnął w sierpniu bardzo dobry wynik SHR% = 1,44% w atrakcyjnej męskiej grupie z wysokimi zarobkami powyżej 3500 PLN. Również okres wakacyjny był bardzo udany, stacja może się pochwalić blisko 14% wzrostem udziału w grupie mężczyzn z miast  w miesiącach letnich od czerwca do sierpnia b.r. w stosunku do ubiegłego roku!

Dane: NAM, SHR% M 16-49 3500+, M 16-49 c50+,  06-08.2017 vs 06-08.2016

Z początkiem września wystartowała jesienna ramówka stacji TVN Turbo, a w niej „Ciężarówką przez Stany”, „99 godzin” i  „Najlepsze samochody lat 90”.

Życie zawodowego kierowcy osiemnastokołowego pojazdu to nie jest bajka.
Dawid Andres wie o tym doskonale, ale nadal z wielką pasją przemierza tysiące kilometrów amerykańskich dróg w poszukiwaniu własnego „American dream”.  Program „Ciężarówką przez Stany” to niesamowita jazda po najciekawszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Przemierzymy ten ogromny kraj wzdłuż i wszerz. Głównym bohaterem i przewodnikiem po USA będzie Dawid Andres - pochodzący z Polski kierowca, który na co dzień prowadzi wielką ciężarówkę. Pierwsze premierowe dwa odcinki uzyskały bardzo wysokie wyniki oglądalności w atrakcyjnej grupie mężczyzn z miast, SHR = 3,44%, AFF = 144.

PREMIERA: w każdą niedzielę, godz. 14:45

Jak strażackiego żuka OSP zamienić w kampera? Czy Fiat 126p może stać się limuzyną? „99 godzin”, to czas, w jakim mechanicy-amatorzy będą musieli zbudować auto swoich marzeń. Wszystko na bazie otrzymanego samochodu, w określonym czasie i budżecie. Jak poradzą sobie uczestnicy programu? Czy wystarczy im umiejętności i kreatywności? Każda z ekip dostanie do swojej dyspozycji auto, warsztat do pracy, zestaw niezbędnych narzędzi oraz budżet na zrealizowanie projektu. To nie będzie łatwe zadanie, zwłaszcza że na jego wykonanie uczestnicy będą mieli jedynie tytułowe 99 godzin i ani minuty więcej! Jeżeli uda im się zrealizować projekt w 100%, samochód, który skonstruują, dostaną na własność! Jeżeli zabraknie im czasu, pomysłów lub umiejętności, niewykończony projekt trafi na aukcję, a mechanicy będą musieli obejść się smakiem.

PREMIERA: w każdą niedzielę, godz. 11:30

Lata 90. to dla wielu osób wyjątkowy czas, w którym powstawały pojazdy nietuzinkowe i warte uwagi. To właśnie wtedy koncerny samochodowe starały się łączyć ze sobą klasykę lat 80. z nowymi technologiami. Są też tacy, którzy uważają, że właśnie wtedy prawdziwa motoryzacja zaczęła chylić się ku upadkowi. W programie „Najlepsze samochody lat 90.” pokażemy siedemdziesiąt najważniejszych aut z tego okresu, a swoimi opiniami i wspomnieniami na ich temat podzielą się znani z naszej anteny eksperci, prezenterzy, dziennikarze, kierowcy rajdowi i wyścigowi. Pierwszy premierowy odcinek odnotował bardzo wysoki wynik oglądalności, SHR = 3,60%, AFF = 128 w grupie mężczyzn z miast.

PREMIERA: w każdą sobotę, godz. 13:45

Z premierowymi odcinkami powrócą także znane i lubiane produkcje. Wśród nich „Megatransporty”, „Wyburzacze”, „Nowy Gadżet”, „Automaniak”, „Samochód marzeń: kup i zrób”, „Wojny samochodowe”, czy „Projekt warsztat”.

Dane: NAM, SHR%, AFF, M16-49 c50+, 02-09.09.2017