TVN STYLE ZAPRASZA TEJ WIOSNY NA ZASKAKUJĄCE METAMORFOZY!

Wiosna to czas wielkich zmian i metamorfoz. Wie o tym Maja Sablewska, która w nowym programie TVN Style po raz kolejny ubierze Polki i Polaków, tym razem na różne okazje! Chrzciny, śluby, urodziny, czy inne ważne wydarzenia w życiu często wiążą się z kłopotem co na siebie włożyć. Maja zaproponuje stylizacje, które będą odpowiednie nie tylko na wybraną okazję, ale również  na każdą kieszeń. W programie znajdzie się mnóstwo praktycznych porad oraz interpretacji obecnych modowych trendów. Widzki stacji pokochały Maję za jej poczucie stylu, świetny gust i wielkie serce, dzięki czemu premierowe odcinki Sablewskiej od stylu. Na okazje uzyskały bardzo wysoki udział w grupie kobiecej równy 3,2%!

Emisja: od 3 marca, niedziela, godzina 12.15

W wiosennej ramówce TVN Style znalazł się po raz kolejny program, wyjątkowo aktualny o tej porze roku, czyli Nowa misja ratunkowa, w której Ula Chincz dzieli się poradami w jaki sposób niewielkim kosztem zmienić swoje mieszkanie w miejsce przytulne, czyste, a przede wszystkim funkcjonalne. Program ma swoich wiernych fanów, ale też potrafi skutecznie skraść serca nowym widzom, o czym świadczą wyniki premierowych odcinków: udział w widowni SHR% wyniósł 2,9%, natomiast indeks dopasowania osiągnął poziom 211 w grupie kobiet z miast!

Emisja: od 2 marca, sobota, godzina 16.40

Na widzów TVN Style czeka ogromna dawka nowości i związanych z nimi emocji! Jedną z nich jest zaskakujący program randkowy Miłość od kuchni, w którym kandydaci wybierają partnera do kolacji na podstawie wyglądu jego mieszkania! W tym programie powiedzenie „pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci kim jesteś” nabiera zupełnie nowego znaczenia. W programie widzowie mogą podejrzeć jak mieszkają inni, co jedzą, ale przede wszystkim będą świadkami relacji rodzącej się pomiędzy bohaterami odcinka. Pierwsze odcinki programu wygenerowały wysoki udział wśród widowni kobiecej z miast (SHR=1,4%) oraz ponadprzeciętny indeks dopasowania w tej samej grupie (AFF=195)!

Emisja: od 8 marca, piątek, godzina 22.25

Dane: NAM, III.2019, Programmes, SHR%, AFF W16-49 C50+ & W16-49; PREMIERY