TVN STYLE – RÓŻNORODNA OFERTA WIOSENNEJ RAMÓWKI

Wiosenna ramówka TVN Style wystartowała! Nowe produkcje skutecznie przyciągnęły przed telewizory widzów, dzięki czemu kanał w marcu osiągnął aż 1,34% SHR w grupie kobiet z miast. Pośród nowości w tym sezonie pojawiły się już między innymi takie tytuły, jak Powrót Doktora Szczyta, Kto tu mieszka? czy Śluby Marzeń.

Widzowie TVN Style pokochali śpiewającego przy operacjach dr Marka Szczyta i ekipę z jego kliniki. Powrót Doktora Szczyta to nowa odsłona dobrze  znanego programu, w którym bohaterami są zarówno pacjenci jak i lekarze. W tym sezonie dr Marek Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmie wiele trudnych wyzwań, aby poprawić jakość życia swoich pacjentów. Pierwszy odcinek osiągnął wynik 3,1% SHR oraz AFF na poziomie 292 w grupie kobiet z miast.

Kto tu mieszka? to kolejna nowość TVN Style, która przyciągnęła przed telewizory wierne widzki stacji.    Otwierający sezon pierwszy odcinek osiągnął spektakularne wyniki: 4,8% SHR i 308 AFF.

W każdym odcinku pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Polegają przy tym wyłącznie na wiedzy odnośnie uprawianych przez siebie zawodów, pierwszym wrażeniu i intuicji.  Po wizycie w każdym  z domów uczestnicy starają się zgadnąć, kto może być jego właścicielem.

Wiele par nie spodziewa się, ile szczegółów trzeba zaplanować na kilka tygodni przed ceremonią. Wystrój sali, bukiet, pierwszy taniec, upominki dla gości, samochód, stroje, menu, winietki czy fryzura panny młodej to tylko niektóre z punktów w kalendarzu ślubnym przyszłego małżeństwa.  Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Wystarczy wezwać Izabelę Janachowską, która na organizacji wesel zna się jak mało kto. Dzięki niej państwo młodzi będą w stanie zapanować nad chaosem przygotowań, a dzień ślubu będzie dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli. Program ma już wierne fanki. Świadczą o tym udziały wśród kobiet 16-49 lat na poziomie 3,2% SHR!

Oprócz nowości, na widzów czekają również topowe formaty stacji! W marcu wystartowały kolejne sezony Sablewska od stylu. Na okazję, Nowa misja ratunkowa, W roli głównej, Pani Gadżet, Gwiazdy prywatnie i Co nas truje. Już w kwietniu widzowie będą mieli okazję zobaczyć drugą serię programu Agaty Młynarskiej Eks-tra zmiana.

Dane: NAM, 1-13.III.2019, Programmes, SHR% W16-49 C50+ & W 16-49,AFF W16-49C50+ vs A16-49; 06:00-25:59