TVN Style obchodzi 8 urodziny!

W tym symbolicznym czasie stacja świętuje nie tylko swój jubileusz, ale również świetne wyniki w ilości widzów, których przyciąga przed telewizory.

Dzięki nieustającemu rozwojowi i doskonałej znajomości potrzeb polskich kobiet TVN Style bije rekordy oglądalności. W ostatnich miesiącach stacja została po raz kolejny okrzyknięta najpopularniejszym kanałem lifestylowym. W ostatnim kwartale TVN Style wygenerowało najlepszy wynik w historii: udział w grupie komercyjnej wyniósł 0,89%. Marki, które związały swoją komunikację z kanałem mogły w ostatnim kwartale wygenerować średni miesięczny zasięg w grupie kobiet w wieku 16:49 z miast powyżej 50 tys. mieszkańców na poziomie 49%. Stacja TVN Style to nie tylko zasięg, ale przede wszystkim wysokiej jakości kontent, dzięki największej liczbie polskich produkcji, jakie są produkowane przez kobiece stacje tematyczne. Do najchętniej oglądanych polskich pozycji w ostatnim miesiącu można zaliczyć: „Rodzice mnie nie chcą”, „Klinika Urody”, „Zawody”, „Niania”, „Wiem, co jem” oraz „Pakozetka”.

TVN Style już szykuje nowości i spektakularne premiery na nowy sezon. Nie zabraknie premierowych formatów, które pozwolą utrzymać wierną widownię, jak również zainteresować nowe rzesze pań. Szczegóły jesiennej ramówki już w kolejnym newsletterze!

Źródło: NAM, SHR% A16:49 VI 2012. RCH% W16:49 c50 tys.+, V – VII 2012