TVN STYLE - NOWY ROK W GWIAZDORSKIM STYLU!

Miniony rok potwierdził niekwestionowaną rolę lidera stacji TVN Style wśród kanałów lifestylowych! Znakomicie dopasowane nowości programowe przyciągnęły mnóstwo widzów, dzięki czemu w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) kanał osiągnął udziały na poziomie SHR = 1,4%! Atrakcyjna ramówka zaowocowała także niezwykle wysokim indeksem AFF równym 178! A przed nami… kolejny emocjonujący rok!

W styczniu na antenie TVN Style rozegrają się kolejne modowe starcia pod okiem Anny Lucińskiej. W emocjonującym programie „Pojedynek na modę” rywalizować ze sobą dwa zespoły stylistów. Jeden z nich zajmie się uczestniczką, mając do dyspozycji spory budżet. Drugi przygotuje stylizację kolejnej bohaterki za dużo mniejsze pieniądze. Program obfitować będzie także w różnego rodzaju patenty modowe. Pokaże kobietom, jak dobierać ubrania do typu figury i jak łączyć ze sobą różnego rodzaju elementy stroju. Program „Pojedynek na modę” jesienią cieszył się niesłabnącą popularnością, jego udziały w grupie kobiet z miast wyniosły aż 1,3% SHR, a wskaźnik dopasowania AFF=166!

Emisje: wtorki, 22:25

W zimowe popołudnia Ula Chincz ponownie zapuka do drzwi gwiazd.
W programie „Gwiazdy prywatnie” odkryje przed widzami nie tylko jak mieszkają znani i lubiani, ale też jacy są naprawdę, z dala od blasku fleszy. Osoby z pierwszych stron gazet podzielą się z nią wspomnieniami związanymi z ich miejscem na Ziemi. Wspólnie obejrzą pamiątki z najważniejszych podróży i przełomowych momentów w karierze. Nie zabraknie też opowieści o rodzinie i panujących w niej tradycjach. Pierwsza seria programu „Gwiazdy prywatnie” odnotowała znakomite wyniki oglądalności! Wskaźnik dopasowania w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) wyniósł aż AFF=196!

Emisje: soboty, 22:25

„Gwiazdy od kuchni” to kolejny program, w którym widzowie mają szansę ujrzeć prawdziwe oblicze swoich idoli. Katarzyna Bosacka podczas wspólnego gotowania z gwiazdami ich ulubionych potraw pozna wiele ciekawostek z ich życia. Nie tylko kulinarnego! W programie nie zabraknie także licznych anegdot i praktycznych porad. Będzie pysznie, wesoło i pikantnie. „Gwiazdy od kuchni" to niesamowita okazja, by poznać sławnych ludzi z innej, bardziej domowej strony. Smaczki ze swojego życia zdradzą Katarzynie Bosackiej m.in. Katarzyna Kolenda - Zaleska, Anna Kalczyńska, Piotr Najsztub
i Andrzej Sołtysik.

Emisje: soboty, 18:20

Dane:  NAM, 01.01.-15.12. 2017, SHR% W16-49c50+, AFF  W16-49c50+ vs A 16-49