TVN Style niezmiennym liderem udziałów oglądalności w segmencie kanałów kobiecych!

W październiku udział rynkowy stacji wyniósł 1,5% w grupie W16:49 c50+ oraz 0,93% w grupie komercyjnej. Na drugim miejscu w rankingu znajduje się TLC z udziałami o 0,31 p.p. niższymi w TG W16:49 c50+ oraz o 0,28p.p. w TG A16:49.

Od początku roku stacja TVN Style odnotowuje bardzo dynamiczny wzrost. Udział w grupie komercyjnej wzrósł o aż 66% (październik w porównaniu do stycznia 2012). Dla adekwatnego okresu wynik TLC uległ jedynie 2% zmianie.

Doskonałe zrozumienie potrzeb widzów zapewnia kanałowi coraz to większe grono wielbicielek.  Odbiorcy mogą liczyć na ciągłe udoskonalenia. W sezonie jesiennym „Kliniką urody” zarządza nowa prowadząca Ewelina Rydzyńska. Stara się pomóc kobietom, które cierpią z powodu problemów związanych ze swoją urodą i zdrowiem.

„Klinika urody” pomaga bohaterkom, które naprawdę tego potrzebują zmiany. Nie mają czasu, możliwości i pieniędzy, żeby zająć się swoimi problemami, a kompleksy utrudniają im normalne życie. W nowych odcinkach programu: wygładzamy zmarszczki, likwidujemy rozstępy, wycinamy znamiona, odsysamy nadmiar tkanki tłuszczowej, powiększamy piersi. Zajmujemy się modelowaniem ciała, usuwaniem owłosienia i prostowaniem włosów. Fachowymi poradami medycznymi bohaterki wspierać będzie ekspert dr n. medycznych Maria Noszczyk. Po wizycie w „Klinice urody” życie uczestniczek programu zmienia się na lepsze.

W programie nie zabraknie także najnowszych ciekawostek ze świata zdrowia i urody. Ewelina Rydzyńska, stylistka i projektantka mody, zdradzi kosmetyczne sekrety kobiet z pierwszych stron gazet. Jak dbają o siebie aktorki, piosenkarki i prezenterki telewizyjne? W tajniki nie tylko gwiazdorskiego makijażu wprowadzi widzów Anna Orłowska.

Premiera: niedziela, godz. 12.45

Dane: NAM, I-X 2012, SHR%, A16:49, W16:49 c50+