TVN STYLE - KOBIECA STACJA, TAKA JAK TY!

TVN Style to kanał o kobietach i dla kobiet… Współczesna kobieta widzi świat jako zbiór wielu możliwości. Pragnie spełniać się jako człowiek dążący do wyznaczonego celu i realizujący pasje; interesująca partnerka, troskliwa mama, wspierająca przyjaciółka, kreatywna gospodyni, świadoma obywatelka świata, osoba zadbana i potrafiąca dbać o innych.

Misją kanału TVN Style jest roztaczanie przed kobietami obrazu nowoczesnego świata, wskazywanie im najlepszych możliwości, ułatwianie mądrych wyborów, specjalistyczna pomoc w rozwiązywaniu problemów, zachęcanie do śmiałego sięgania po marzenia.

Portfolio stacji zostało skrojone na miarę potrzeb współczesnych kobiet. Programy poradnikowe doradzają, jak być atrakcyjną, zdrową i zorientowaną w najnowszych, rodzimych i światowych, trendach modowych. Dzięki fachowym prowadzącym modernizacja domu, urządzenie go ze smakiem, udane zakupy, zdrowa kuchnia, idealna sylwetka, ekscytujące podróże stają się łatwe do osiągnięcia. Cykle dokumentalne poruszają trudne tematy, uwrażliwiają na ludzkie problemy, przynoszą aktualną wiedzę na temat najbliższej i odległej rzeczywistości. Szeroki wachlarz programów sprawia, że świat jest na wyciągnięcie kobiecej ręki. Z kolei cykle TVN Style zarażają pasjami, podnoszą kreatywność, niszczą kompleksy i przełamują bariery. Budują poczucie wartości, relaksują i zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Oferta kanału, inspirowana życiem i chcąca uczynić je lepszym, jest różnorodna, atrakcyjna i ciekawa jak samo życie.

Antena swoją różnorodnością przyciąga grono wiernych widzek. Dzięki ich atencji stacja osiąga wysokie udziały w grupie docelowej kobiet z miast. Po świetnym roku 2016, w którym średni roczny udział wyniósł 1,37% przyszedł czas na kolejny sezon i spektakularne wyniki.

Pierwsze dwa miesiące roku 2017 stacja zakończyła udziałem na poziomie 1,45% SHR w grupie kobiecej z miast. Dla porównania TLC z udziałem 0,59% oraz Polsat Cafe z SHR = 0,39% uplasowały się kolejno na szóstym oraz siódmym miejscu wśród kanałów kobiecych. TVN Style będące liderem tej grupy kanałów nie osiada na laurach, proponując swej widowni kolejne wiosenne NOWOŚCI. Jedną z nich będzie autorski program stacji BEAUTY EKSPERT, który już od 9 marca będzie można oglądać w każdy czwartkowy wieczór o godz. 21:55.

Dlaczego BEAUTY EKSPERT? Ponieważ nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów.

W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak przetestuje wszystko to, co sprawia, że kobieta może czuć się młodsza, gładsza i ładniejsza. Podpowie, co dla kogo i za ile. Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i  czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda kobieta będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności.

Oprócz najnowszej propozycji stacji, programu Beauty Ekspert, w sezonie wiosennym zaprezentowane zostaną premierowe serie formatów, nie tylko urodowych. Izabela Janachowska - ekspertka mody ślubnej podpowie W czym do ślubu? Od 19 marca, w każdą niedzielę o godz. 13:40, widzki kanału będą miały okazję zobaczyć jak przygotować się do tego jedynego, najważniejszego dnia w życiu. Z kolei Magda Gessler oraz Pascal Brodnicki zaproszą w egzotyczną podróż kulinarną, którą odbędą w programach Podróże kulinarne Magdy Gessler oraz Pascal w kraju Basków. Nie zabraknie również Instrukcji obsługi kobiety, której udzieli Filip Chajzer, starając się zrozumieć meandry damskiego świata i na własnej skórze próbując się przekonać jak to jest choć w 1% … być kobietą. Na koniec Uwikłane - cykl historii napisanych przez życie. Opowieści o silnych kobietach, które musiały zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz przeciwnościami losu. Program od 1 marca będzie emitowany w każdą środę o godz. 22:25.

Na wiosenne NOWOŚCI zaprasza TVN Style!

DANE: NAM SHR%, 2016, 01-02.2017, W16-49 c50+.