TV PULS - „LEKARZE NA START” – KATARZYNA KWIATKOWSKA, MAREK SIUDYM, JULIA WIENIAWA I WIELE INNYCH GWIAZD W NOWYM SERIALU TV PULS!

W poniedziałek 4 września wystartował serial fabularny „Lekarze na start”, najnowsza produkcja Telewizji Puls i należącej do Tadeusza Lampki spółki ARTRAMA („M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „Barwy szczęścia”). W produkcji o perypetiach młodych lekarzy pojawią się w rolach epizodycznych takie gwiazdy jak: Marek Siudym, Mariusz Jakus, Katarzyna Kwiatkowska czy Jacek Borkowski. Będzie można zobaczyć też młode pokolenie, czyli m.in. Julię Wieniawę, Olgę Kalicką i Joannę Jarmołowicz.

Emisje odcinków codziennie od poniedziałku do piątku o 19:25. W każdą niedzielę od godz. 09:00 maraton z wszystkimi pięcioma odcinkami z całego tygodnia. Tylko w TV Puls!

W serialu w rolach głównych występują aktorzy młodego pokolenia: Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska, Filip Gurłacz i Kamil Szeptycki. W role ich przełożonych, doświadczonych lekarzy i mentorów, wcielają się m.in. Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz Aldona Jankowska.

W „Lekarzach na start” gwiazdy zobaczymy również w rolach epizodycznych. W pacjentów szpitala, których losy widzowie będą mogli śledzić, wcielili się m.in. Joanna Jarmołowicz (gra siostrę jednej ze stażystek – Dagi), Paulina Gałązka, Julia Wieniawa, Katarzyna Kwiatkowska, Mariusz Jakus, Marek Siudym, Olga Bończyk, Olga Kalicka, Magdalena Górska oraz Jacek Borkowski, który zagra ojca serialowego Łukasza (Filip Gurłacz).

O serialu

„Lekarze na start” to serial, który opowiada historie piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza). Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. To tam cała piątka stara się o rezydenturę na oddziale chirurgii,  stawia pierwsze diagnozy, przeprowadza poważne zabiegi, ale także ratuje i traci pierwszych pacjentów. Ich zawodowe perypetie splatają się z życiowymi zawirowaniami, nie brakuje  więc wątków obyczajowych, z miłością i sensacją w tle.

Zdjęcia realizowane są w nowo wybudowanym na potrzeby produkcji obiekcie na terenie Warszawy, którego powierzchnia zajmuje ponad 2,5 tysiąca metrów kwadratowych i w którym z niezwykłą dbałością o detale odwzorowane zostały realia prawdziwego szpitala. „Lekarze na strat” to jedna z pierwszych własnych produkcji fabularnych Telewizji Puls i pierwsza, przy której telewizja współpracuje z firmą ARTRAMA.