NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE ŚWIATA TYLKO W TV PULS!

Baśniowe niedziele we wrześniu w TV Puls! Co tydzień fabularne ekranizacje „Najpiękniejszych Baśni Braci Grimm” oraz premiera w telewizji ogólnodostępnej baśni „Zaczarowany nos”.

We wrześniowe niedziele TV Puls zaprasza na ulubione przez dzieci i ich rodziców „Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm”. Przepięknie sfilmowane opowieści zabiorą widzów w magiczny świat, przybliżając im klasykę gatunku. Widzowie zobaczą kolejno: „Złodziej nad złodziejami” (3 września, 13:30), słynnych „Muzykantów z miasta Bremy” (10 września, 13:30) i „Gwiazdy i dukaty” (17 września, 13:30). Ponadto, premierowo w TV Puls – „Zaczarowany nos”, czyli ekranizacja pełnej humoru romantycznej baśni Stanislava Párnický'ego (17 września, 14:30).

Opisy filmów:

„Złodziej nad złodziejami” – bohaterem filmu jest Robert, który uciekł z domu jeszcze jako mały chłopiec. Teraz postanowił powrócić w rodzinne strony, by zdradzić, że został „złodziejem nad złodziejami”. Rodzina Roberta boi się o jego życie i chce go odesłać. Ale ojciec chrzestny Roberta, bogaty Hrabia, proponuje chłopakowi układ. Robert musi wykonać trzy zadania: ukraść ze stajni Hrabiego konia, ukraść pierścionek Hrabiny i uprowadzić księdza. Jeśli chłopakowi uda się spełnić te żądania, zyska nie tylko wolność, ale i uznanie oraz szacunek Hrabiego.

„Muzykanci z miasta Bremy” - osioł, pies, kot i kogut decydują się na ucieczkę z domu, gdy ich właścicielka Marta postanawia zrobić z nich obiad. Czwórka przyjaciół próbuje swojego szczęścia jako zespół muzyków i poetów w mieście zwanym Brema.

„Gwiazdy i dukaty” - zachwycająca opowieść o biednej dziewczynie, która oddaje swoje rzeczy bardziej potrzebującym i wyrusza w świat. W zamian za jej piękny gest, niebiosa nagradzają ją „prysznicem” gwiazd. Gwiazdy po upadku na ziemię zmieniają się w złote dukaty.

„Zaczarowany nos” - piękna księżniczka Diana pragnie znaleźć prawdziwą miłość. Aby dowiedzieć się, czy uwielbiany przez wszystkich książę Filip jest tym jedynym, decyduje się użyć magicznego zaklęcia. Dzięki niemu ma teraz tak zwany „nos do ludzi”. Czy faktycznie zaklęcie pozwoli na obiektywną ocenę ludzkiej osobowości? Czy prawdziwa miłość nie ucieknie jednak Dianie „sprzed nosa”?