TRAVEL CHANNEL PRZYBLIŻA ŚWIAT!

Zapraszamy widzów kanału Travel Channel na wiele zachwycających i inspirujących podróży! Od poniedziałku do piątku nasi widzowie będą mieli okazję odkryć malownicze zakątki Polski, a sierpniowe wieczory spędzić z „Kobietą na krańcu świata”. W nowym programie „Kossakowski. Wtajemniczenie” podróżnik Przemek Kossakowski pokaże nam niesamowite zwyczaje i ludzi pochodzących z czterech różnych kontynentów, a Rafał Zawierucha przybliży świat filmowych produkcji.

Kanał Travel Channel stale zachwyca naszych widzów, na co wskazują bardzo dobre wskaźniki oglądalności. W drugim kwartale 2020 roku, podróżnicza oferta programowa Travel Channel trafiła średnio do ponad 4,9 mln widzów, co przełożyło się na udziały w grupie kobiet w wieku 25-54 z zarobkami powyżej 3500 pln równe 0,16% SHR oraz AFF=175. Stacja cieszy się dużym dopasowaniem do jakościowych i zróżnicowanych grup kobiecych, przykładowo w grupie kobiet w wieku 25-59 Top Management indeks dopasowania wynosi AFF=282, a w grupie kobiet w wieku 30-59 z miast AFF=220.

W sierpniu, Kobieta na krańcu świata zabierze widzów w najdalsze, często niedostępne dla turystów zakątki naszego globu. Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię. Każdy odcinek „Kobiety na krańcu świata” jest tego potwierdzeniem. Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie – ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Każdego dnia można przekonać się, że prawdziwi bohaterowie żyją wśród nas. Kraniec świata może być tuż za rogiem, a obok niektórych spraw nie da się przejść obojętnie. W programie poznamy fascynujące miejsca oraz wyjątkowe kobiety i ich poruszające historie. Nie zabraknie opowieści, które nie tylko szokują, ale też bawią do łez i wzruszają. Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 22:05.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 16:50 zabierzemy widzów Travel Channel w wyjątkowe miejsca w Polsce. Dzięki takim programom jak: „Porada na weekend”, „Mikroprzygoda”, „Skok na weekend”, „Pascal po polsku” czy „Mikrowyprawy” każdego dnia odwiedzimy inny zakątek kraju. Zwiedź z nami świat, nie wstając z kanapy!

To nie koniec naszych wspaniałych podróży. Zapraszamy naszych widzów na nowy program „Kossakowski. Wtajemniczenie”. Niesamowici ludzie i ich zwyczaje pochodzące z czterech różnych kontynentów oraz niezaspokojona ciekawość podróżnika Przemka Kossakowskiego muszą stanowić mieszankę wybuchową! W programie prowadzący wyruszy w podróż po Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Weźmie udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Które przeżycie na zawsze zostanie w jego pamięci? Premiera: wtorek, 25 sierpnia, godz. 21:30.

W czwartkowe wieczory zapraszamy widzów Travel Channel na kolejne, premierowe odcinki programu „Europa filmowa”. Aktor Rafał Zawierucha wyrusza w podróż po Europie śladami największych europejskich i światowych dzieł filmowych, pokazując miejsca, gdzie kręcono do nich zdjęcia. W programie zobaczymy jak świat realny zamienia się w filmową iluzję. Goście Rafała zdradzą widzom tajniki swojej pracy na planach największych filmowych produkcji. W Paryżu Rafał spotka się z Anne Seibel, nominowaną do Oscara scenografką „O północy w Paryżu” oraz Gillem Castera - kierownikiem produkcji hollywoodzkiego hitu „Incepcja”. W Rzymie, na Piazza del Popolo, porozmawia ze scenografem „Zakochanych w Rzymie”. Emisja: czwartek, godz. 21:00.

W sierpniowej ramówce kanału Travel Channel nie zabraknie również premierowych, zagranicznych formatów takich jak: 2 sezon „Azja do zjedzenia” (emisja od 01.08 godz. 08:20), „Baseny nie z tej ziemi” (emisja od 02.08 godz. 11:50), „Poszukiwacze domów z basenem” (emisja od 02.08 godz. 12:20), „Wystrzałowe rzeźby z piasku” (emisja od 23.08 godz. 09:50) oraz „Wojny hotelowe” (emisja od 30.08 godz. 09:50).

Dane: NAM. Q2 2020, SHR% W25-54 INC 3500+, AFF W25-54 INC 3500+ & W25-59 Top Management & W30-59 C50K+ vs A 16-49; COV Q2 2020, A4+.