Transmisja finału Drift Masters ze Stadionu Narodowego w TVN Turbo!

Już w sobotę 16 września odbędzie się finałowa runda Drift Masters European Championship – największych zawodów driftingowych w historii. To właśnie na Stadionie Narodowym w Warszawie rozstrzygnie się kto zdobędzie tytuł tegorocznego mistrza Drift Masters. Transmisję na żywo z tego wydarzenia będzie można śledzić od 20:00 w TVN Turbo!

Drift Masters European Championship to seria zawodów driftingowych, odbywających się na różnych torach w Europie. Kierowcy rywalizują ze sobą w dynamicznych i widowiskowych bataliach, prezentując swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów z potężnymi silnikami. To nie tylko walka o prędkość, ale także o styl i technikę. Zawodnicy muszą doskonale panować nad swoimi pojazdami, aby pokonywać kolejne zakręty sekwencjami widowiskowych poślizgów. Każdy wyścig jest emocjonującym starciem między zawodnikami, a punkty zdobywane w poszczególnych rundach decydują o ich pozycji w klasyfikacji generalnej.

Widzowie TVN Turbo zobaczą na antenie kanału najważniejszy etap zawodów już w najbliższą sobotę. Szanse na tytuł mistrza Drift Masters 2023 ma sześciu zawodników: Conor Shanahan, Lauri Heinonen, Jack Shanahan, Juha Rintanen, Piotr Więcek oraz Duane McKeever. Transmisję ich zmagań ze Stadionu Narodowego w Warszawie będzie można zobaczyć o godzinie 20:00!

*

Finał Drift Masters European Championship na żywo w sobotę 16 września o 20:00 w TVN Turbo!