7 PAŹDZIERNIKA 2023
GALA MMA Strife 4

Kolejna odsłona sportów walki na antenie TVN Turbo już 7 października. Transmisja na żywo z Rzeszowa, z G2A ARENA. Gala rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa niemal 4 godziny. Podczas tego wydarzenia widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania zawodników w 7 walkach.

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie starcie pomiędzy Bartoszem Fabińskim a Kacprem Karskim. Już teraz wiemy, że ta walka będzie jednym z najbardziej oczekiwanych starć wagi średniej. Bartosz Fabiński, były zawodnik UFC, stanie naprzeciwko Kacpra Karskiego, który w swojej ostatniej walce pokonał faworyzowanego Piotra Strusa. Bartosz Fabiński, znany jako "Rzeźnik", powraca do klatki po przerwie i z pewnością będzie dążył do zwycięstwa. Kacper Karski, to niezwykle wymagający rywal z Gdyni, który nie da się łatwo pokonać.

Podczas nadchodzącego wieczoru zobaczymy także starcie Bartłomieja Kopery, który spotka się w klatce z Brazylijczykiem Amaurym Juniorem. Kopera to zawodnik znany fanom gali STRIFE, który dostarcza niezwykłych emocji. Jego przeciwnik, Amaury Junior posiada ogromne doświadczenie i umiejętności. Kto zwycięży? Dowiemy się już 7 października, w relacji na żywo, dostępnej na antenie TVN Turbo.