ŚWIĘTA WIELKANOCNE NA NICKELODEON: PEŁNE HUMORU FILMY FAMILIJNE ORAZ NAJPOPULARNIEJSZE ANIMACJE

Na wiosnę ramówki kanałów z grupy Nickelodeon aż skrzą się od zwariowanych i pełnych humoru propozycji programowych. Już w nadchodzące Święta Wielkanocne w ofercie Nickelodeon pojawią się nie tylko znane i uwielbiane animacje, ale także pełne humoru filmy familijne!

Jeszcze przed Wielkanocą stacja Nickelodeon przygotowała dla swoich widzów nie lada niespodziankę. 25 marca na antenie kanału pojawi się relacja z Nickelodeon Kids Choice Awards 2018 – jedynej na świecie ceremonii rozdania nagród filmowych, telewizyjnych, muzycznych i sportowych na świecie, podczas której zwycięzców wybierają wyłącznie dzieci! Kto tym razem wygra? Na kogo spadnie zielony slime?

 W sobotę 31 marca na antenie Nickelodeon odbędzie się premiera filmu „Bruno i Bucior: Eksperyment”. Ta pełna zwariowanych gagów produkcja opowiada o niecodziennych perypetiach gangu największych zgrywusów w Macdonald Hall. Tego dnia w ramówce stacji nie zabraknie również innych filmów familijnych, takich jak „Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty”, „Rufus”, i Łowcy smoków”.

Kwiecień-plecień dzieciakom nie straszny, bo na antenie Nicktoons jak zwykle pojawią się pełne humoru i nieco niegrzeczne animacje, takiej jak opowiadajacy historię magicznych podróży bliźniaczek-duszków „Shimmer i Shine”„Alvinnn! i wiewiórki” „Wojownicze Żółwie Ninja” i  maraton animacji „Witajcie w Wayne”. Z kolei kanał Nick Jr. zaplanował w swojej ramówce prawidziwie hitowe produkcje, w rodzaju uroczych seriali animowanych „Kiva Potrafi” i „Wallykazam”.

Kanały Nickelodeon to najchętniej oglądane stacje dziecięce w Polsce. Czerpiąc z bogatego portfolio programowego Nickelodeon, każda ze stacji kierowana jest do odrębnej grupy odbiorców, wskutek czego oferta każdej z marek jest maksymalnie różnorodna. Kanał Nickelodeon swoją silną pozycję wśród grupy 4-12 zbudował dzięki intrygującym serialom live-action, takim jak „Grzmotomocni”, „Niebezpieczny Henryk” i „Jestem Franky”. Z kolei najchętniej oglądane propozycje kierowanej
do dzieci w wieku przedszkolnym stacji Nick Jr. to „Sunny pogodna”, „Psi patrol” oraz „Zack i Quack”. W ostatnim miesiącu na kanale Nicktoons palmę pierwszeństwa zdobyły najzabawniejsze i najbardziej zwariowane animacje Nickelodeon, takie jak „Mów mi wampir”, „Zagroda według Otisa” i „Inwazja korlików”.

W ubiegłym miesiącu najchętniej oglądane propozycje Nickelodeon, takie jak „Grzmotomocni”
i „Niebezpieczny Henrynk” cieszyły się oglądalnością sięgającą średnio niemal 60 tys. widzów
w wieku 4-12.

Nickelodeon

KIDS CHOICE AWARDS
25.03.2018, godz.
18:45

Kids’ Choice Awards to najpopularniejsza ceremonia rozdania nagród filmowych, telewizyjnych, muzycznych i sportowych na świecie, organizowana co roku przez stację dziecięcą Nickelodeon. To niezwykle barwne show telewizyjne gromadzi przed telewizorami wielomilionową widownię. Nagrody przyznawane są wyłącznie przez dzieci, za pośrednictwem głosowania przeprowadzanego na stronie internetowej. Tegoroczna, już 31. gala Nickelodeon Kids’ Choice Awards odbędzie się
w Los Angeles. Już po raz drugi popularny amerykański wrestler i raper, John Cena będzie  gospodarzem ceremonii. Zgodnie z tradycją, gale uświetnią najwybitniejsze osobowości świata show biznesu oraz występy międzynarodowych gwiazd muzyki, emitowane na żywo.

BRUNO I BUCIOR: EKSPERYMENT, 2017, reż. Vivieno Caldinelli
Premiera: sobota, 31 marca, godz. 15:50

Bruno Walton i Melvin “Boots” O'Neal razem tworzą gang największych zgrywusów w Macdonald Hall. Chłopaki potrafią kpić ze wszystkiego i wpakowywać się w szalone awantury. Zbrzydły im już dziwne wymogi dotyczące strojów i dziwaczne kary. Uczniowie sąsiadujących ze sobą szkół ruszają więc do walki z nową ekscentryczną dyrekcją.

WRÓŻKOWIE CHRZESTNI: RAJSKIE TARAPATY, 2014, reż. Anna Apostolakis
Emisja: sobota, 31 marca, godz. 14:40

W trzecim filmie opartym na serialu animowanym „Wróżkowie Chrzestni”, Timmy Turner, wraz z przyjaciółmi, wyrusza na Hawaje. Niestety dla Timmy'ego nie będą to czas odpoczynku i zabawy... Na bohaterów czeka prawdziwa detektywistyczna przygoda, która przyniesie ze sobą wiele wyzwań i nieprzewidzianych zdarzeń.

Tootie. Timmy staje w obliczu trudnego wyboru, mogącego na zawsze zmienić jego życie.

RUFUS, 2015, reż. Savage Steve Holland
Emisja: sobota, 31 marca, godz. 13:50

Czasem trzeba uważać, czego się pragnie, bo życzenia mogą się spełnić! Manny to chłopak, który pewnego dnia zostaje przeniesiony do nowej szkoły.  Chciałby tam poznać nowych przyjaciół, jednak nie jest to proste. Pewnego dnia przypadkiem głośno wypowiada życzenie, które sprawia, że jego pies Rufus zamienia się... w człowieka! Nie wiedząc co począć, Manny zapisuje Rufusa do szkoły. Szalone psikusy kiedyś psa, teraz człowieka sprawiają, że staje się najpopularniejszym dzieckiem w szkole!

RUFUS 2, 2015, reż. Savage Steve Holland
Emisja: niedziela, 1 kwietnia, godz. 13:55

Rufus jest psem, który potrafi zamienić się w człowieka. Spotyka dziewczynę o imieniu Kat, z którą nawiązuje niezwykłą przyjażń. Okazuje się, że Kat to kot, który może również przemieniać się w człowieka.

ŁOWCY SMOKÓW, 2008, reż. Guillaume Ivernel, Arthur Qwak
Emisja: sobota, 31 marca, godz. 12:30

Królewstwu złożonemu z setek asteroid, unoszących się w powietrzu, zagraża straszne niebiezpieczeństwo – przerażający smok o nazwie Pożeracz Świata. Każdy, kto do tej pory próbował go pokonać, był skazany na porażkę. Najodwazniejszą w całym królewstwie okazuje się mała Zoe, która za wszelką cenę pragnie pomóc wujowi Lordowi Arnoldowi w pozbyciu się złego smoka.

JESTEM FRANKY, sezon 2
Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 20:05

W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu Franky, czyli pół-dziewczyna, pół-robot, będzie musiała stawić czoła swoim uczuciom. Nic już nie będzie takie, jak kiedyś. Franky przeżywa wszystko od nowa: nowe emocje, nowe uczucia oraz nowe przygody. Dopiero teraz dziewczyna zaczyna zdawać sobie sprawę, że relacje między androidami i ludźmi są czymś bardziej skomplikowanym niż wszyscy myśleli.

Nicktoons

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA
Emisja: niedziele, godz. 17:40

Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy nastoletnich żółwi-mutantów. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz    Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16-letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy zamieszkującą kanały Nowego Jorku drużyną żółwi, a zewnętrznym światem. Żółwie stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się uwielbianą przez nich pizzą.

ALVINNN! I WIEWIÓRKI
Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 18:25; 18:40

Animowany serial opowiada o zabawnych przygodach trzech rozśpiewanych i roztańczonych wiewiórek: lidera Alvina, najbystrzejszego z zespołu Szymona i najzabawniejszego z nich Teodora.

SHIMMER I SHINE, sezon 3
Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 06:55

W trzecim sezonie pogodnego serialu animowanego na widzów czeka jeszcze więcej zabawnych przygód i niezwykłych zdarzeń! Duszki-bliźniaczki Shimmer i Shine pokażą, jak wygląda prawdziwa praca zespołowa i dlaczego warto uczyć się na własnych błędach. Bo w końcu razem jest zawsze lepiej!

WITAJCIE W WAYNE, sezon 1
Emisja: poniedziałki-piatki, godz. 17:25

Wayne to nazwa niezwykłego budynku, w którym mieszka Ansi Molina wraz z rodzeństwem, Olly i Saraline Timbers. Będąc domem dla szpiegów i latających stworzeń, każdy dzień w Wayne przynosi coś nowego i ekscytującego! Aby ujawnić wszystkie tajemnice tego nadzwyczajnego miejsca, Ansi, Olly i Saraline rozpoczynają wspólną misję: ochronę Wayne'a i wszystkich jego mieszkańców.

ŚWIĄTECZNY MARATON WITAJCIE W WAYNE
Emisja: niedziela, 1 kwietnia, godz. 15:00-17:00

ŚWIĄTECZNY MARATON SPONGEBOB KANCIASTOPORTY
Emisja: poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 15:00-17:00

Nick Jr.

PSI PATROL: MORSKI PATROL, sezon 4
Premiera: niedziela, 25 marca, godz. 12:15

Sześcioro bohaterskich szczeniąt: Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Sky, wracają, aby przeżyć kolejną podwodną przygodę! Tym razem odważne szczenięta przybywają na wyspę, na której  mają nową misję ratowania plaży. Bohaterowie wierzą w odnalezienie legendarnego skarbu, zakopanego przez miejscowych piratów. Kłopot w tym, że aby zdobyć skarb trzeba poradzić sobie z mnóstwem niebezpiecznych pułapek. W nowych odcinkach na widzów czekają ryzykowne wyzwania, których nie uda się wypełnić bez pomocy przyjaciół!

KIVA POTRAFI!, sezon 1
Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 16:50

Zachwycająco uroczy serial animowany ukazuje niezwykłe przygody pięcioletniej dziewczynki o niezwykłej wyobraźni, która pozwala jej odkrywać świat w wyjątkowy sposób! Wraz z jej najlepszym przyjacielem, Saulem i psem, Angusem, ciągle wpadają na nowe pomysły i przeżywają niesamowite przygody, które przenoszą ich tak daleko, jak tylko sobie mogą wyobrazić. Nie zabraknie dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń!

WALLYKAZAM, sezon 1
Emisja: poniedziałki-piątki, godz. 15:30

Akcja serialu animowanego rozgrywa się w wielobarwnym, bajkowym świecie. Wally to troll posiadający niezwykłą umiejętność: za pomocą swojego magicznego kija zamienia słowa w przedmioty! Razem z przyjaciółmi przeżywa przygody pełne niezwykłych wyzwań. Nie brakuje też zagrożeń, zwłaszcza gdy w ich życiu pojawia się zły Bobgoblin, który ciągle wpędza bohaterów w kłopoty.