„PULS 2 – „NAJŚMIESZNIEJSI”, NOWY KABARETOWY SHOW, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Czego jeszcze nie wiemy o kabarecie Ani Mru Mru, jakie tajemnice skrywają Raki, co na swój jubileusz pokaże kabaret OT.TO, czym zaskoczy nas Grupa MoCarta, gdzie tkwi klucz do sukcesu Kabaretu pod Wyrwigroszem? PULS 2 zaprasza na nowy show, w którym widzowie obejrzą najlepsze skecze w wykonaniu swoich ukochanych kabaretów, a także poznają swoich idoli od nieznanej dotąd strony. Spotkania poprowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarek Marek Sobański.

Premiery w piątki o 21:00 w PULS 2.

Wszyscy znamy polskie kabarety i ich najlepsze skecze, natomiast niewiele wiemy o samych artystach - ich życiu prywatnym, dzieciństwie i młodości, pasjach, największych osobistych sukcesach, sposobie pracy czy inspiracjach.

Tego właśnie jako pierwsi dowiedzą się widzowie PULS 2, oglądając nowy show pt. „Najśmieszniejsi”. Będzie intrygująco oraz zabawnie – poznamy tajemnice gwiazd polskiego kabaretu oraz zobaczymy ich najlepsze skecze. Program „Najśmieszniejsi” gwarantuje doskonałą rozrywkę widzom: zarówno tym zgromadzonym  w studiu jak i przed telewizorami.

W nadchodzących odcinkach Robert Górski sprowokuje członków Kabaretu Ani Mru Mru do zwierzeń przy pomocy wybranych haseł. Będzie więc m.in. opowieść o ich początkach i debiucie w telewizji, co oznaczają dla nich słowa „Ryjek” i „złote koryto”. Zobaczymy kultowe skecze jak: „Chińska restauracja”, „Supermarket”, „Tofik”, „Romek brzuchomówca” i wiele innych.

W kolejnych odcinkach wystąpią: Kabaret Rak z Joanną Bartel, Grupa MoCarta z Katarzyną Pakosińską i Kabaret OT.TO.

Śląsk to węgiel, kluski z roladą i modrą kapustą oraz Kabaret Rak! Oni nigdy się nie zestarzeją i zawsze będą znakiem firmowym słynnego śląskiego poczucia humoru. Prowadząca odcinek Joanna Bartel wypyta Raki o ich dzieciństwo, blaski i cienie pracy na scenie, występy dla Polonii, zabawne ciekawostki o Śląsku a także o serial „Święta wojna”, który przyniósł ogromną popularność Joannie Bartel i Krzysztofowi Hanke z Raków. Artyści zaprezentują też swoje sztandarowe skecze jak: „Szukamy nowego zawodu”, „Rozmowa o dzieciach”, „Mój idol” czy „Życie po 40-ce”. To jedyna okazja, aby zobaczyć Joannę Bartel i Krzysztofa Hanke w wokalno – tanecznym duecie!

Katarzyna Pakosińska z Grupą MoCarta wykona „Arię ze śmiechem”. Dowiemy się m.in., dlaczego Michał Sikorski ma ksywę „Mądruś”, a Filipa Jaślara nie kochają szybkie samochody i motory. Posłuchamy anegdot o przyjaźniach: z Włodzimierzem Korczem, Arturem Andrusem, Piotrem Bałtroczykiem, a także wspomnienia o Zbigniewie Wodeckim. Wśród skeczy pojawi się m.in. „Michael Jackson”, scenka „Beatlesi”, „Mocarciątka” czy „Frak rap”.

Kabaret OT.TO zaprezentuje widzom jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia działalności! Będzie muzycznie, zabawnie i z sentymentem. Grupa OT.TO wykona swoje największe przeboje jak „Zasmażka”, „Śliczna higieniczna”, czy „Gdybyśmy byli samochodami”, a akompaniować im będzie zespół Browars Brothers Band.

Wieczorami  PULS 2 zaprasza na mocne kino, które dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wiosną będą to m.in. kultowy horror „Dracula” w reżyserii Francisa Forda Coppoli z Keanu Reevesem, Winoną Ryder i Garym Oldmanem, thriller „Koszmar następnego lata” a także uwielbiane przez widzów zagraniczne seriale kryminalne: „Agenci NCIS” i „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.