Światowej sławy stylista - Gok Wan - jesienią w polskiej produkcji TVN Style!

W maju ruszyła produkcja hitowego programu „Stylowe rewolucje Goka”! Gok Wan to jedyny mężczyzna na świecie, który potrafi nauczyć tysiące kobiet nie tylko, jak dobrze wyglądać nago, ale również jak właściwie dobierać ubrania do swojej figury. Udowodnił też, że nie trzeba wydawać fortuny, aby być modnym. To właśnie dzięki wyjątkowemu podejściu do kobiet Gok Wan podbił serca tysięcy widzów na całym świecie.

W najnowszym programie, jeden z najsłynniejszych na świecie stylistów i specjalistów od wizerunku zdradzi milionom polskich singielek, jakie są sekrety udanej randki oraz ujawni tajniki przyciągania płci przeciwnej. To wszystko na antenie TVN Style już jesienią!

Zarówno programy urodowe, jak  i stylizacyjne są od lat uwielbiane przez widzki TVN Style. Formaty z udziałem Goka takie, jak np. „Czary mary Goka na wyjeździe 2” osiągały  w grupie komercyjnej kobiet z miast rekordowe udziały na poziomie 8% SHR! Przykładem na zainteresowanie metamorfozami Polek jest program „Sablewskiej sposób na modę”. Obecnie emitowany jest już 2 sezon tego formatu, który odnotowuje wysokie wyniki oglądalności na poziomie 2,36% SHR.

Polska produkcja z udziałem Goka zapowiada się być prawdziwym hitem ramówki jesiennej! Już teraz pierwsze informacje o przyjeździe gwiazdy do Polski wzbudzają ogromne zainteresowanie i podekscytowanie pań zaangażowanych w świat mody i urody.

Program stanowi nie tylko atrakcyjną pozycję dla widzów, ale również, co za tym idzie wartościową ofertę z punktu widzenia reklamodawcy. Program zapewnia szerokie możliwości zaistnienia marek w prestiżowym kontekście. Oprócz sponsoringu, klienci mogą zaistnieć poprzez takie formy komunikacji, jak lokowanie produktu w światowego formatu produkcji, co zapewni najwyżej pożądany wizerunek dla produktu, jak również zaangażowanie widza poprzez konkurs umożliwiający dialog marki z konsumentem. Czy potrzeba lepszej rekomendacji dla zaistnienia kobiecej marki w świadomości polek? Produkcji o tak wielkiej skali nie było w Polsce od dawna.

Dowiedz się więcej, o co o przyjeździe do Polski mówi sam Gok:
http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/gok-wan-jest-zajarany-swoim-programem-w-polsce,121157.html

DANE: SHR%, 1-30.04.2014, W 16-49 C50k+; „Czary mary Goka na wyjeździe 2”, odcinek 6.07.2012