Świąteczny czas w TVN Style

Będzie w czym wybierać! „Kurs gotowania z Gordonem Ramsayem”, specjalny odcinek „Sekretów chirurgii” i świąteczne wydanie „Pani gadżet”. To nie wszystko! Będziemy wspominać „Niezapomniane chwile 2012”, a w Sylwestra odwiedzimy „Przyjaciółki z Miami”.

Początek grudnia to idealny czas, żeby podsumować mijający rok. Zaproszeni goście skomentują najważniejsze i niezapomniane wydarzenia 2012 roku. „Na językach” naszych komentatorów znajdą się Aleksandra Kwaśniewska i jej „ślub roku”, bohater „afery ukraińskiej” – Michał Figurski  oraz Ramona, najsławniejszy polski pies. Będzie też o Euro 2012, rodzimym tenisie i wielkim skoku Felixa Baumgartner’a. „Niezapomniane chwile 2012” już 4 grudnia.

Przed świętami na pewno warto wybrać się na ekskluzywny kurs gotowania. U kogo? Najlepiej
u Gordona Ramsaya. Wystarczy od 9 grudnia oglądać TVN Style i do woli czerpać z wiedzy i pomysłów najpopularniejszego szefa kuchni.

Jeśli komukolwiek brakuje pomysłów na oryginalne prezenty powinien obejrzeć świąteczne wydanie
„Pani gadżet”. Anna Nowak – Ibisz wybierze najciekawsze upominki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Przedstawi także niezwykłe sposoby na pakowanie podarunków, dekorowanie świątecznego stołu i choinki (premiera 14 grudnia).
To nie wszystko! 23 grudnia na antenie TVN Style prawdziwa gratka dla wszystkich fanów „Sekretów chirurgii”. W specjalnym odcinku „Maria Czubaszek idzie pod nóż” bohaterka opowie o swoim udziale w programie i, z wrodzonym wdziękiem, wypowie się na temat operacji plastycznych. To jeszcze nie koniec premier!
31 grudnia w TVN Style pierwszy odcinek reality show „Przyjaciółki z Miami”. Rozpocznij kolejny rok z gospodyniami domowymi z Miami.

Daj się uwieść TVN Style w świąteczny czas!