Disney XD - STAR BUTTERFLY KONTRA SIŁY ZŁA

Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę seriali animowanych oraz fabularnych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne z udziałem widzów kanału. Disney XD jest uwielbiany przez chłopców - indeks AFF w grupie chłopców w wieku 4-12 wynosi 149, a udział w rynku 4%.

„Star Butterfly kontra siły zła” to jedna z nowości programowych, którą widzowie zobaczą już tej jesieni. Przygodowa, animowana komedia przedstawia losy niesamowitej, nastoletniej księżniczki Star Butterfly, która otrzymuje na swoje czternaste urodziny magiczną różdżkę. Star zostaje wysłana przez swoją królewską rodzinę do krewnych na Ziemię. Zabiera tam ze sobą swój unikalny międzygalaktyczny styl. Wraz z nowo poznanym, nastoletnim synem swoich kuzynów o imieniu Marco, przeżyją mnóstwo niezwykłych przygód.

„Kirby Bucket” – utalentowany dzieciak, który ożywia rysunki – wraca z premierowymi odcinkami już 21 września.

Na początku października widzowie zobaczą również nowy sezon serialu „Star Wars: Rebelianci”. W jesiennych odcinkach nastąpi kontynuacja historii największych bohaterów i najmroczniejszych złoczyńców Imperium w fantastycznej animacji o walce dobra ze złem.

„Kirby Bucket” – emisja 21 września o 20:25
„Star Butterfly kontra siły zła” - emisja
19 października o 16:15
„Star Wars: Rebelianci” – emisja 10 października o 9:35

Zapraszamy do współpracy!

Źródło: NAM, AFF m 4-12 vs. all 4-12, SHR% m 4-12, 07.2015