Disney XD - „STAR WARS REBELIANCI” – PAŹDZIERNIKOWA PREMIERA 2. SEZONU

Już 10 października na antenie kanału Disney XD – lidera w dotarciu do chłopięcych grup celowych – zobaczymy 2. sezon animacji „Star Wars Rebelianci”. Nowy sezon serialu to kontynuacja losów sprytnych członków statku kosmicznego Duch, którzy jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawi czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na pełne przygód podniebne wyprawy. Emisja serialu jest dobrą okazją do kontekstowej komunikacji z chłopcami zafascynowanymi tematem Gwiezdnych Wojen, tuż przed premierą kolejnej części legendarnej sagi.

Pierwszy sezon serialu zgromadził przed telewizorami ponad 3,5 milionów widzów. „Star Wars Rebelianci” to produkcja szczególnie doceniana przez chłopców (65% widzów serialu) i dzieci w wieku 7-12 (43% widzów serialu).

Więcej informacji o Rebeliantach można znaleźć na podstronie dedykowanej serialowi: http://www.disney.pl/star-wars/rebels. Filmiki, gry, aktywności, technologia, to tylko część angażujących sekcji, które czekają na młodych widzów. Premiera nowego sezonu serialu na antenie Disney XD i podstrony na disney.pl, stwarza unikalną możliwość spójnej komunikacji wokół tematyki Gwiezdnych Wojen.

„Poradnik zakręconego gracza” to nowość programowa, która pojawi się na antenie kanału w listopadzie. Głównym bohaterem premierowego serialu będzie 15-letni Conor - mistrz gier wideo. Pewnego razu podczas mistrzostw chłopiec uszkodzi sobie rękę, co będzie przeszkodą w rozwoju jego dalszej kariery. Conor powróci do szkoły i razem z nowymi przyjaciółmi przeżyje mnóstwo ciekawych przygód.

„Star Wars: Rebelianci” – premiera 10 października o 9:35
„Poradnik zakręconego gracza” – premiera 23  listopada o 20:25

Zapraszamy do współpracy!

Źródło: COV serialu „Star Wars: Rebelianci”, all 4+; ADH% serialu „Star Wars: Rebelianci”; 10.2014 - 06.2015