Sportowa zima zbliża się wielkimi krokami!

Sportowa zima na antenach TVN Warner Bros. Discovery zbliża się wielkimi krokami. Już 22 października w Soelden rozpocznie się Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, który zainauguruje kolejny sezon zimowy pełen niepodrabialnych emocji! Niezrównana oferta TVN Warner Bros. Discovery obejmuje rywalizację w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, łyżwiarstwie figurowym, a także skokach narciarskich oraz mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, alpejskim i snowboardzie.

Od końca października aż do kwietnia niemal w każdym tygodniu widzowie będą mogli z zapartym tchem oglądać starty największych gwiazd sportów zimowych i trzymać kciuki za polskich sportowców – Marynę Gąsienicę-Daniel w narciarstwie alpejskim, Aleksandrę Król i Oskara Kwiatkowskiego w snowboardzie, Izabelę Marcisz i Monikę Skinder w biegach narciarskich, czy skoczków: Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Kamila Stocha, Jakuba Wolnego, Pawła Wąska i innych. 

Fantastyczne sportowe emocje to gwarancja wysokiej oglądalności i dużego zaangażowania fanów. W poprzednim sezonie sportów zimowych relacje na żywo osiągnęły w kanałach TVN Warner Bros. Discovery skumulowany zasięg blisko 23 mln osób! Od listopada do marca Eurosport 1 był liderem wśród kanałów sportowych w Polsce z aż 32-procentowym udziałem w tej kategorii. W trakcie wszystkich weekendowych konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich transmitujący je TVN był zdecydowanie najchętniej oglądaną anteną w kraju.