Speedway Grand Prix Polski we Wrocławiu na żywo w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

Po raz trzeci w tym sezonie bezpłatny, ogólnopolski kanał TTV pokaże rywalizację o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu. W sobotę, 27 sierpnia, o 18:30 na antenie TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się transmisja siódmej rundy Speedway Grand Prix, która zostanie rozegrana na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze będą mogli obejrzeć również kwalifikacje, które rozpoczną się w sobotę, 27 sierpnia, o 13:00. W trakcie Speedway Grand Prix Polski w Playerze dostępne będzie dodatkowe 16 streamów z kamer zamontowanych w parku maszyn. Zawody skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. W studio prowadzonym przez Marcina Kuźbickiego zasiądą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Reporterem będzie Bartłomiej Ślak. Żużlowe emocje rozpoczną się już w piątek, gdy pod taśmą staną młodzieżowcy. SGP3, czyli mistrzostwa świata U16, transmitowane będą w Eurosporcie 1 oraz w Playerze.

Po sześciu rundach w rywalizacji o mistrzostwo świata prowadzi Bartosz Zmarzlik (96 punktów). Drugie miejsce zajmuje Duńczyk Leon Madsen (74 punkty), który wyprzedza kolejnego Polaka, Patryka Dudka (65 punktów). Maciej Janowski jest szósty (60 punktów), a Paweł Przedpełski 15. (22 punkty).

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.