„SIŁA ARMII” I „SELEKCJA” NA ANTENIE TVN TURBO JESIENIĄ 2013

TVN Turbo przygotowuje się do nowego sezonu i planuje dla swoich widzów ekscytujące nowości. Jedną z nich jest format „Siła armii”, który ukazuje współczesne wojsko widziane oczami profesjonalistów. W programie widzowie będą mieli okazję poznać szeroką gamę sprzętu, jakim posługują się jednostki sił zbrojnych i co najważniejsze – zobaczą jak ten sprzęt działa w praktyce!

Siła Armii to przede wszystkim prezentacja uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz nieznane dotychczas, niekiedy zupełnie sensacyjne fakty i ciekawostki historyczne. Dodatkowym atutem programu jest fakt, że każdy odcinek programu realizowany jest w innej jednostce wojskowej na terenie RP.

Drugi program, na który TVN Turbo zaprosi swoich widzów tej jesieni jest „Selekcja”. To ekstremalna gra terenowa, oparta na metodach rekrutacji do jednostek specjalnych. Od szesnastu lat setki uczestników zjeżdżają się z najdalszych obszarów Polski, by wziąć w niej udział. Format już po raz trzeci gościć będzie na antenie TVN Turbo!

„Selekcją” od zawsze zarządza major Arkadiusz Kups. Człowiek, który swoje dorosłe życie spędził w jednostkach specjalnych i jest w sprawach wojskowych niekwestionowanym autorytetem. Znalezienie się w finale „Selekcji” to dla jej uczestników nie lada wyzwanie i ogromna satysfakcja! Dla widzów TVN Turbo to z kolei gwarantowana dawka emocji.