SIERPNIOWE PROPOZYCJE DISCOVERY CHANNEL

Pod koniec lipca zapraszamy widzów na nowy program z cyklu cieszącego się niezwykłą popularnością wśród polskich widzów Gorączka Złota: Na Kłopoty Freddy Dodge (czwartek, od 22.07, 21:00). Ekspert w wydobywaniu złota Freddy Dodge pomaga właścicielom kopalni zdobyć ten drogocenny kruszec. Działa na prostych zasadach: jeśli uda mu się zwiększyć tygodniowe wydobycie złota właściciela, otrzyma część zysków, ale jeśli zawiedzie… nie weźmie ani grosza. Sezon jest pełen zwrotów akcji i spotkał się z gorącym przyjęciem widzów w USA.

Z końcem lipca żegnamy naszych Asów B Klasy, by w piątkowe wieczory zaproponować spotkania z Elitą Bodyguardów (piątek, od 30.07, 23:00). Seria przedstawia fascynujący świat ludzi, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo VIP-ów, rodzin królewskich oraz celebrytów. W pracy korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, opancerzonych pojazdów, broni automatycznej, a także zaawansowanych środków komunikacji. Wszystko to jest niezbędne, aby być zawsze  o  jeden  krok  przed  potencjalnymi  napastnikami. Seria przybliży też zasady funkcjonowania zlokalizowanej w zachodniej Polsce Akademii, do której zjeżdżają się studenci z całego świata, aby stać się oficerami, stojącymi na  straży  bezpieczeństwa.

Sierpień rozpoczniemy premierowymi odcinkami serii Ocalić Dom: Projekt Życia (niedziela, od 1.08, godz. 13:00). Od lat rodzina Raney'ów pomaga początkującym farmerom w całych Stanach Zjednoczonych ocalić domostwa i urzeczywistnić marzenia o życiu w zgodzie z naturą. Teraz, po tym jak wiele razy pomógł innym, Marty Raney staje przed największą próbą ocaleniem własnego 40-akrowego gospodarstwa.

Na antenie Discovery nie może zabraknąć kontentu o UFO, a zatem w środowe wieczory zapraszamy na program Nowi badacze UFO (od 25.08, 23:00). Kilkanaście lat temu Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych zleciły Projekt Blue Book – ściśle tajne dochodzenie, mające na celu sprawdzenie każdej zarejestrowanej obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego. Teraz jeden z pierwszych naukowców, który pracował przy tym badaniu, dr. Jennie Zeidman, zgodził się otworzyć swoje archiwa, by badacze mogli ponownie sprawdzić czy UFO istnieje.