SEZON OGRÓDKOWY W HGTV!

W HGTV inspirujemy do budowania, odnawiania i przerabiania wnętrz czy ogrodów. Udowadniamy, jak duży wpływ na naszą codzienność ma to, co nas otacza. Pokazujemy prawdziwych ekspertów i pasjonatów, którzy dzielą się z widzami niezastąpioną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Wiosna to czas wielu nowości programowych, w których podpowiadamy nie tylko jak zaopiekować się roślinami, ale również jak najlepiej zaaranżować przestrzeń w ogrodzie czy na tarasie. Zapraszamy na nowe sezony znanych i lubianych formatów, w których widzowie znajdą porady i triki do wykorzystania w domach i ogrodach.

NOWA MAJA W OGRODZIE, niedziela, godz. 9:50
Dla fanów ogródków i balkonowych historii kanał HGTV przygotował kolejny sezon programu  „Nowa Maja w ogrodzie”! Królowa i pasjonatka ogrodów, Maja Popielarska, jak zawsze zaprasza widzów w inspirującą podróż pełną kolorów. Dotychczasowe premiery 5. sezonu uzyskały średni wynik SHR=1,50% w grupie komercyjnej oraz SHR=1,18% w grupie kobiet z miast.

POLOWANIE NA OGRÓD, niedziela, godz. 10:30
A jak najlepiej wykorzystać ogrodowe patenty? O tym widzowie przekonają się oglądając najnowszy sezon programu „Polowanie na ogród”, w którym niezawodny Dominik Strzelec wraz ze swoją ekipą w zaledwie 3 dni odmienia każdą zieloną przestrzeń. Energia, inspiracja i przydatna wiedza to na pewno to, czego po Dominiku można się spodziewać! Premierowe odcinki nowego, 6. sezonu formatu, wygenerowały dotychczas w grupie komercyjnej średni SHR= 1,53%.

HOUSE HUNTERS: POSZUKIWACZE DOMÓW, czwartek, godz. 22:00
A od czego rozpocząć poszukiwania wymarzonego domu z dużym ogrodem? Jak wygląda obecnie rynek nieruchomości? Co zrobić, by odnaleźć się w gąszczu ogłoszeń? Na te pytania odpowiedzą Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski, którzy w 9. już sezonie flagowego formatu „House Hunters: Poszukiwacze domów” pokażą nie tylko jak zmienić swoje mieszkania, ale również zainspirują tych, którzy uwielbiają podglądać jak wyglądają przestrzenie innych ludzi. Powrót formatu na antenę dał średni wynik SHR=0,88% i AFF=211 w grupie kobiet z miast.

A CO NAS JESZCZE CZEKA? 

WYMARZONE OGRODY, niedziela 11.04, godz. 11:30
Dla tych, dla których ogródków i metamorfoz nigdy dość, stacja  przygotowała kolejną niespodziankę! Już w kwietniu na antenę powrócą siostry Olga Piórkowska i Izabela Szarmach, które w nowych odcinkach „Wymarzonych ogrodów” ponownie udowodnią, że ich wyobraźnia nie zna granic! Kreatywne siostry w zaledwie kilka dni stworzą przytulne, nowoczesne i magiczne przestrzenie. Zaprojektują ogródek, przebudują go, przekopią i do tego nauczą widzów, jak o niego dbać. Wkroczą wszędzie tam, gdzie właścicielom brakuje pomysłu. Takich ekspertek szukać ze świecą.

WEEKENDOWA METAMORFOZA, sobota 10.04, godz. 22:00
HGTV i Krzysztof Miruć – jedno bez drugiego nie istnieje. Dlatego właśnie w wiosennej ramówce kanału nie może zabraknąć Krzysztofa i jego pomysłów! Już 10. kwietnia widzowie zobaczą pierwszy odcinek nowego sezonu „Weekendowej metamorfozy”, w której ulubiony architekt Polaków spełnia marzenia bohaterów, dla których bliscy przygotowali wyjątkowy prezent. W nowych odcinkach nie zabraknie remontowych porad, inspiracji, a przede wszystkim wielu emocji!

POMYSŁOWE PROJEKTY, niedziela 25.04, godz. 17:00
W kwietniu, po bardzo dobrym debiucie w jesiennej ramówce, na antenę HGTV powróci również Iwona Durka, dla której projektowanie to uszczęśliwianie ludzi. W swoim programie „Pomysłowe projekty” Iwona udowadnia, że doskonale rozumie potrzeby bohaterów, a najważniejszy jest pomysł. Z pasją odmienia mieszkania i domy nadając im niepowtarzalny charakter. Widzowie zobaczą oryginalne, niedrogie i bardzo funkcjonalne metamorfozy.

Dane: NAM, 04.03-28.03.2021, A 16-49, W 16-49 c50K+; SHR%, AFF, premiery