OGRODY, WNĘTRZA I METAMORFOZY - WSZYSTKO, CO KOCHAJĄ WIDZOWIE HGTV

HGTV to kanał, w którym inspirujemy do budowania, odnawiania i przerabiania wnętrz coraz ogrodów. Pokazujemy jaki wpływ na naszą codzienność mają otaczające nas przestrzenie. Dzielimy się wiedzą, którą przekazują prawdziwi eksperci i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem.

Wiosenna ramówka stacji przepełniona jest programami uwielbianymi przez widzów HGTV. Programami, w których podpowiadamy jak zaaranżować ogródki i tarasy – „Polowanie na Ogród” z Darkiem Strzelcem, „Wymarzone Ogrody” z siostrami Olgą Piórkowską i Izabelą Szarmach, czy „Nowa Maja w Ogrodzie” z niezastąpioną Mają Popielarską - ale także programami, w których widzowie znajdą niebanalne porady i triki do wykorzystania w ich własnych domach: „Weekendowa metamorfoza” z Krzysztofem Miruciem, czy drugi sezon „Pomysłowych ProjektówIwony Durki.

Stacja przygotowała na czerwiec niespodziankę dla wszystkich fanów egzotycznych ale także oryginalnych miejsc! W czwartek, 3 czerwca od godz. 8:00 zapraszamy przed telewizory na maraton w ramach „Dnia z niezwykłymi miejscami”, podczas którego kanał wyemituje odcinki zagranicznych produkcji: „Domu z dala od świata”, „Domu w środku dżungli” oraz „Nowego życia na Karaibach”, a także na maraton z naszą rodzimą produkcją – programem „Nieoczywiste miejsca”, prowadzonym przez Katarzynę Jaroszyńską.

DZIEŃ Z NIEZWYKŁYMI MIEJSCAMI
Emisja: czwartek, 3 czerwca, od godz. 8:00

cz. 1: Dom z dala od świata, Dom w środku dżungli, Nowe Życie na Karaibach

Jeżeli odpoczynek, to najlepiej w miejscu, w którym możesz odciąć się od świata. Co powiesz na niezakłócony relaks w idealnej lokalizacji z zachwycającymi widokami? Sprawdź, które miejsce bardziej pasuje do Twojego stylu życia – plaża z dala od świata czy miejsce w środku dżungli.

cz. 2:  Nieoczywiste miejsca

Mikrodomy z prefabrykatów, przyczepy, domki holenderskie, barki, siedliska z kontenerów – Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi zwykłych Polaków w niezwykłych wnętrzach!

Weekendowa metamorfoza
Emisja: sobota, godz. 22:00

Weekendowa metamorfoza to program, w którym ulubiony architekt Polaków spełnia marzenia bohaterów, dla których bliscy przygotowali wyjątkowy prezent. W nowych odcinkach nie brakuje remontowych porad, inspiracji, a przede wszystkim wielu emocji.  Program cieszy się niesłabnącą popularnością – dotychczas wyemitowane odcinki 3. sezonu osiągnęły średni udział w grupie kobiet z miast SHR=1,02% oraz indeks dopasowania AFF=141.

Pomysłowe projekty
Emisja: niedziela, godz. 17:00

W kwietniu na antenę HGTV powróciła Iwona Durka, dla której projektowanie to uszczęśliwianie ludzi. W swoim programie „Pomysłowe projekty” Iwona udowadnia, że doskonale rozumie potrzeby bohaterów, a najważniejszy jest pomysł. Z pasją odmienia mieszkania i domy nadając im niepowtarzalny charakter. Widzowie mają okazję zobaczyć oryginalne, niedrogie i bardzo funkcjonalne metamorfozy. Program cieszy się wysoką oglądalnością i dopasowaniem do jakościowej grupy widzów. Średni udział wyemitowanych do tej pory odcinków premierowych w grupie kobiet z miast wyniósł aż SHR=1,85%, a indeks dopasowania AFF=265.

Wymarzone ogrody
Emisja: niedziela, godz. 11:30

Wszystkich fanów ogródkowych metamorfoz zapraszamy do oglądania najnowszego sezonu „Wymarzonych ogrodów”. Na antenę powróciły siostry Olga Piórkowska i Izabela Szarmach, które w nowych odcinkach udowodnią, że ich wyobraźnia nie zna granic! Kreatywne siostry w zaledwie kilka dni tworzą przytulne, nowoczesne i magiczne przestrzenie. Projektują ogródek, przebudowują, przekopują, a do tego wszystkiego uczą widzów, jak o niego dbać. Wkraczają tam, gdzie właścicielom brakuje pomysłu. Odcinki premierowe programu osiągają bardzo dobre wyniki oglądalności w grupie komercyjnej – średni udział SHR=1,71%. Zapraszamy do śledzenia kolejnych metamorfoz!

Polowanie na ogród

Jak najlepiej wykorzystać ogrodowe patenty? O tym widzowie przekonali się oglądając najnowszy sezon programu „Polowanie na ogród”, w którym niezawodny Dominik Strzelec wraz ze swoją ekipą w zaledwie 3 dni odmieniają każdą zieloną przestrzeń. Energia, inspiracja i przydatna wiedza to na pewno to, czego po Dominiku można się spodziewać! Premiery 6. sezonu formatu wygenerowały w grupie komercyjnej średni udział na poziomie SHR= 1,72%. A już jesienią zapraszamy na kolejny sezon, w którym Dominik z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy widzów swoją kreatywnością!

DANE: NAM, 07.03-17.05.2021; SHR%; A 16-49, W16-49 c50+; AFF vs A16-49.