DISNEY CHANNEL - OD KWIETNIA ROZWIĄZANIE TAJEMNIC EVERMOOR

Disney Channel szykuje tej wiosny nową propozycję dla swoich widzów. Od 11 kwietnia na antenie stacji emitowany będzie nowy serial „Evermoor: Kroniki”. To historia przedstawiająca perypetie nastolatki Tary Bailey, która razem z rodziną przeprowadza się do posępnej angielskiej wioski Evermoor. Wszystko, czego pragnie dziewczyna, to normalne życie, dobre oceny i spędzanie czasu z Cameronem, jej sympatią. Jednak na miejscu Tara odkrywa magiczny gobelin, który przepowiada przyszłość. Gobelinu strzegą złowieszcze Eweryny, które za wszelką cenę pragną pozbyć się Tary i jej rodziny. Dziewczyna postanawia rozwikłać zagadkę oraz uratować swoich bliskich.

 

Emisje serialu: od 11.04, godz. 19:00.

 

Disney Channel przygotował także specjalną propozycję dla fanów kreskówek. Od poniedziałku do czwartku, od godziny 15:00, widzowie będą mogli oglądać wybrane seriale animowane w specjalnie przygotowanym paśmie zwanym „Popołudnie z kreskówkami”. W tym specjalnym bloku emitowane będą seriale: „7k”, „Wodogrzmoty Małe”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” oraz „Star Butterfly kontra siły zła”. To gratka dla fanów animacji!

 

W godzinach emisji pasma „Popołudnie z kreskówkami” stacja Disney Channel osiąga bardzo dobre wyniki w grupie dziewczynek w wieku 7-12 lat = 3,4% SHR%!

 

Emisje: poniedziałek – czwartek, godz. 15:00.  

Dane: NAM, SHR%, w 4-12, 01.01 - 21.03.2016 r.