Roland-Garros 2022 na żywo tylko w Eurosporcie

W 2020 roku Iga Świątek zaskoczyła tenisowy świat – w niesamowitym stylu wygrała turniej na kortach im. Rolanda Garrosa! Polka nie straciła w Paryżu nawet seta i jako pierwsza Polka wygrała singlowy turniej Wielkiego Szlema. Dwa lata później Świątek pojawi się w stolicy Francji jako jedna z największych liderka rankingu WTA, wielka gwiazda światowej tenisa i jedna z głównych faworytek turnieju. Od 22 maja kibice tenisa będą z zapartym tchem śledzić transmisje w Eurosporcie i trzymać kciuki za kolejny wielki sukces Igi Świątek! Na świetny występ bez wątpienia stać także Huberta Hurkacza. Czy 25-latek wreszcie przełamie niemoc w Paryżu?

Na przełomie maja i czerwca miłośnicy tenisa będą mogli oglądać w akcji nie tylko naszą gwiazdę, ale także największe tenisowe sławy. Przez dwa tygodnie tenis na najwyższym poziomie zawładnie ramówkami Eurosportu. Na najsłynniejszych kortach ziemnych świata swoje nieprzeciętne umiejętności pokazywać będą m.in. Rafael Nadal i Novak Djoković. Czy starzy mistrzowie znów będą rozdawać karty? A może zobaczymy eksplozję talentu któregoś z graczy młodego pokolenia na czele z Carlosem Alcarazem?

Tenis w Eurosporcie to gwarancja rywalizacji na najwyższym poziomie, wielkich emocji oraz eksperckiego komentarza. Widzowie usłyszą m.in. Karola Stopę i Lecha Sidora, a wydarzenia z kortów analizować będą byli mistrzowie w tym Mats Wilander, Alex Corretja i Barbara Schett. To będzie prawdziwe święto tenisa prosto z Paryża!