REKORDOWA JESIEŃ W TVN TURBO!

Jesień w TVN Turbo bije rekordy oglądalności! Dobrze znane programy oraz nowości stały się mieszanką wybuchową, która wyniosła kanał do historycznych szczytów!

W okresie od 1 września do 22 listopada 2018 średni udział w grupie komercyjnej kanału (A16-49) wyniósł 1,2%, co było wzrostem w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej o 12%! Z kolei w kluczowej, męskiej grupie kanału  (M16-49), udział również wzrósł o 12% osiągając poziom 1,8% SHR.

Na te rekordowe wyniki wpływ miała popularność znanych i lubianych przez widownię kanału kolejnych odcinków programów ZAKUP KONTROLOWANY, GARAŻ DUDY, SAMOCHÓD MARZEŃ – KUP I ZRÓB, czy MEGAKONSTRUKCJE.

W jesiennym okresie, wśród męskiej widowni, kanał TVN Turbo był drugą stacją kablowo-satelitarną na całym rynku, ustępując miejsca jedynie TVN24.

Tak znakomity start jesiennej ramówki dowodzi, że konsekwentnie realizowana polityka programowa TVN Turbo jest doceniania przez widzów, a wymyślane i realizowane przez nas formaty cieszą się ich nieustannym zainteresowaniem. Najwyższe wyniki oglądalności w historii „Automaniaka" oraz „Wyburzaczy" są tego najlepszym przykładem, dają nam niesamowitą satysfakcję i motywują do dalszej pracy – mówi Przemysław Kwiatkowski, Dyrektor Działu kanałów tematycznych factual TVN i Discovery Polska.

Źródło: NAM, 01.09 – 22.11.2018, DP: 06:00-25:59, AFF Ix vs A16-49