Rajdowa wiosna w Motowizji

Drugi rok z rzędu Motowizja została patronem medialnym ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na antenie Motowizji ponownie zobaczymy RSMP Raport oraz dokumenty autorstwa Inmotorsport.tv, a Wojciech Majewski ma wciąż sporo historii do opowiedzenia w swoim Moto Archiwum. Pierwszy odcinek RSMP Raport 2021 już 30 kwietnia, godz.

Sezon rusza 23 kwietnia w Świdnicy od 49. edycji Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, który zakończył ubiegłoroczną rywalizację. W maju najlepsze polskie załogi rajdowe będą walczyć w Rajdzie Nadwiślańskim. Czerwiec będzie stał pod znakiem szutrów. Najpierw udamy się na Litwę na Rajd Zemaitija, a później cała europejska śmietanka zjedzie do Mikołajek, gdzie swoją bazę będzie miał 77. Rajd Polski obchodzący w tym roku jubileusz stulecia. Po miesięcznej przerwie zawodnicy wystartują w 30. Rajdzie Rzeszowskim, a we wrześniu w Rajdzie Śląska. Sezon zakończy się 15-17.10 46. Rajdem Koszyc na Słowacji.

  • RSMP Raport Sezon 2021, Rajd Świdnicki-KRAUSE - 30 kwietnia, godz. 20:00

10 kwietnia rozpoczęły się pierwsze mistrzostwa sportu samochodowego w Polsce w 2021 roku – Wysoka Grzęda Baja Poland. Motowizja została patronem medialnym cyklu, dzięki czemu relacje z każdej rundy pojawią się na antenie stacji. Pierwsza relacja już 19 kwietnia o godz. 22:00.

  • Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych 2021 - Baja Drawsko Pomorskie, poniedziałek 19 kwietnia, godz. 22:00